Ekşi Sözlük ne zaman açılacak?

Ben sadece insanların dinlediğim müzikler hakkındaki fikirlerini merak ettiğim için girip bakıyordum. Kapanması çok kötü oldu. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam mahkeme açma kararı vermişti lakin uygulanmamıştı. Ülkede fikir fark etmeksizin, insanların düşünce alışverişi yaptığı (Gerek toksik gerekse faydalı) bir sitenin kapanması ayıptan da ötedir bence. Ülkede hatrı sayılı bir seviyede nüfuzu olan bir siteyi böyle görmek üzücü.

Kapatılması kesinlikle doğruydu. Deprem zamanında dezenformasyonun kralı yapıldı, halk yanlış bilgilendirildi, insanlara yalan yanlış bilgiler yayılarak işlerin daha da zorlaşmasına yol açtılar. Lakin şu an kapatılması tartışılabilir bir durum. İlerde elbet açılacaktır.

ProtonVPN'ni kullanıp girebilirsin. Şahsen bende kullanıyorum ve ücretsiz sürümünün kotası yok.

Buna ben de hak veriyorum, bu doğru. Ama milletin korktuğu bugün Ekşi yasaklanırsa yarın dahası yasaklanabilir. Yoksa Ekşi benim de sevmediğim bir platform. Bir eli şeyinde heriflerle dolu.
Negatif yorumlara insanların pek önem verdiği söylenemez. Yanlış bilgilendirme en büyük hataları, zaten bu yüzden kapatıldı. Aşığını öldürüp kafasını köy meydanına atan kadını desteklediler. Fem tayfa erkeklere saldırmaya devam sürekli. Erkek kişisi kız hesabı gibi gösterip fem takılanların bile olduğu yer. Sahte mama dağıtıcılarını savunanlar, sokak köpekleri konusunda atıp tutanlar vs çok fazlası var. Bunlar oldukça bunları neden isteyelim?

Negatif yorumlara insanların pek önem verdiği söylenemez. Yanlış bilgilendirme en büyük hataları, zaten bu yüzden kapatıldı. Aşığını öldürüp kafasını köy meydanına atan kadını desteklediler. Fem tayfa erkeklere saldırmaya devam sürekli. Erkek kişisi kız hesabı gibi gösterip fem takılanların bile olduğu yer. Sahte mama dağıtıcılarını savunanlar, sokak köpekleri konusunda atıp tutanlar vs çok fazlası var. Bunlar oldukça bunları neden isteyelim?
Yani haklısınız da, aslında malum kişilerin bu siteyi yasaklamasının sebebi bunlar değil işte. Anlarsınız ya :)

Yani haklısınız da, aslında malum kişilerin bu siteyi yasaklamasının sebebi bunlar değil işte. Anlarsınız ya :)

Ak troller orada bolca vardı. 17 yaşından beri orayı arada kullanırım. Burada eğer Recep hocam kullanmamışsa en eskilerden benim oradan. Onun için burada birçok kişi bana orayı öğretemez.

Geri
Yukarı