El yapımı direksiyon seti direksiyonu toplayınca oyunda çok fazla çevriliyor

Daha fazla  
Merhaba. El yapımı kartondan bir direksiyon seti yaptım ancak oyunda büyük dönüşlerde ya da ani dönüşlerde direksiyonu topladığım zaman oyunda direksiyon çok fazla çevriliyor, bu olay farenin kalitesine mi bağlıdır yoksa kartondan ancak bu mu gelir?

Not: Oyun ETS 2 hassasiyet ve direksiyon doğrusazlığını en iyi şekilde ayarladım hafif dönüşlerde sorun yok ancak büyük dönüşlerde direksiyon bozuluyor.

Hocam fotoğraf atma şansınız var mı çok merak ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. El yapımı kartondan bir direksiyon seti yaptım ancak oyunda büyük dönüşlerde ya da ani dönüşlerde direksiyonu topladığım zaman oyunda direksiyon çok fazla çevriliyor, bu olay farenin kalitesine mi bağlıdır yoksa kartondan ancak bu mu gelir?

Not: Oyun ETS 2 hassasiyet ve direksiyon doğrusazlığını en iyi şekilde ayarladım hafif dönüşlerde sorun yok ancak büyük dönüşlerde direksiyon bozuluyor.

Yaptığınız şey için DPI düşürüyorlar diye biliyorum. Sanırsam mouse DPI ile biraz oynamanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptığınız şey için DPI düşürüyorlar diye biliyorum. Sanırsam mouse DPI ile biraz oynamanız lazım.

Mouse ayarlarındaki hassasiyet ayarlarım ETS 2'ye geçince etki etmiyor en iyi hassasiyet ayarını denedim ve en iyisini yaptım ama ne kadar iyi yapsamda direksiyon büyük dönüşlerde bozuluyor.

Ben ya mouseden kaynaklı ya da aynı videodaki gibi rulo kartondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum nedeni ise rulo kartonu ezilmiş durumda, bir yeri ezilmiş (mouseden kaynaklı ezilmiş) mouse olmamış kısmı ezilmiş değil.

Bu ikisinden biri olduğunu düşünüyorum ya da karton ancak bu gelir.

Bugün yeni ve daha düzgün bir şekilde yapacağım bitirdiğimde son durumu yazarım.

Geri
Yukarı