Elanur-Tetik Şarkısının Dislike sayısı Like sayısını geçti

elaela.png

Şarkının yorumlarını da koyacaktım ama Sosyalden ban yemek istemiyorum.

Takip etmiyorum. Kendisinin yayınları ve müzikleri bana hitap etmez. İnsanlara boş demek yerine kendi vasıflarınızı gösterebilirsiniz.
Şarkısını, yayıncılığını beğenmediğin için bir insana boş deme hakkın olduğunu düşünmüyorum. Bir kişi çok kötü bir şey yapmadıkça boş denmesini doğru bulmuyorum.
Buraya bir kaç şey yazmak isterdim ama maalesef, yazamıyorum.

İstemeden de olsa burada yazılan kötü yorumlar sebebiyle yardımcı oldunuz. Şarkının bir nevi reklamı gibi gören insanlar bu ne acaba deyip girecekler ve dislike sayısına bakarken şarkıyı da dinleyecekleri için win-win olacak. Ben tarzını beğenmem fakat burada yorumlar ile kötülenmesi de bana pek iç açıcı gelmedi. Açıkçası kendi yapmak istediği şeyi yapıyor siz kendi istediklerini yapabiliyor musunuz?

Buraya bir kaç şey yazmak isterdim ama maalesef, yazamıyorum.
Hocam hakaret içermeyecek bir şey yazmayacaksanız yazmanızda bir engel göremiyorum.
Sırf kötü bir şarkı için hakaret edecekseniz de bilemedim.

Hocam hakaret içermeyecek bir şey yazmayacaksanız yazmanızda bir engel göremiyorum.
Sırf kötü bir şarkı için hakaret edecekseniz de bilemedim.
Hayır, hakaret etmeyecektim. Böyle yayıncı arkadaşlar eleştiriyi çekemedikleri için yazmıyorum, ne olur ne olmaz. Başımın ağrımasına gerek yok.

Merve Bella'dan sonra dislike sayısı like sayısını geçen ikinci şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı