Elden Ring 600 TL'yi hak ediyor mu?

60 FPS kilidi olan bir oyuna 600 vermem asla. Zerre akıcılık yok zaten yıl olmuş 2023 60 FPS kilidi koymak ne be.
Dünyanın büyük bir çoğunluğu 60Hz monitor kullanmıyor mu üstad? Ayrıca PS konsolların böyle AAA oyunları da 60 FPS'e ayarlı.

60 FPS akıcı yani :D. Kötü veya oynanışsın bir şey değil.

Dünyanın büyük bir çoğunluğu 60Hz monitor kullanmıyor mu üstad? Ayrıca PS konsolların böyle AAA oyunları da 60 FPS'e ayarlı.

60 FPS akıcı yani :D. Kötü veya oynanışsın bir şey değil.
144 Hz kullan ondan sonra 60'ın yüzüne bakmazsın. Böyle bir "dayatma" yapan firmalardan nefret ediyorum zamanında EA'da yapmıştı.

Zam geldikten sonra indirim gelirse muhtemelen 600 liranın altına düşebilir ama fazla beklentiye de girmemek lazım. İndirime giseydi alırdım, bu fiyatla birkaç ay sonra anca alabilirim ki ona da emin değilim. 🙂

Elden Ring indirimsiz alınmayı hak eden oyunlardan biri. 60 dolarlık ücreti hak ediyor.

Değmez. 130-140 saat oynamış biri olarak sadece bağımlılık yapıyor. Zevk vermiyor. Eğleneceğin oyun al. Boşa 40-50 saat sinir hastası olma.
Ben de 200 saat oynadım, sinir hastası olunacak bir durum yok. İlk 5-10 saat oyunu öğrendikten sonra zaten sadece keyif almak kalıyor.

Uzun zamandır elden ring sorunu çekiyorsunuz hocam. Bence değer. Zor oyun zamanla alışırsınız. Zamlanma olayını göreceğiniz bakalım.
Elden Ring zor bir oyun değil, ne kadar zor olmasını isterseniz o kadar zorlaşan bir oyun. Aynı şekilde ne kadar kolay olmasını isterseniz o kadar kolaylaşıyor.

Şu an alabilirim ancak 600 TL'yi sadece bir oyuna vermek bir türlü mantığıma yatmadı. Kış indirimindeki gibi indirim alsaydı kesinlikle alacaktım. İstek listemde sadece Elden Ring ve Stalker 2: Heart of Chornobyl var.

60 FPS kilidi olan bir oyuna 600 vermem asla. Zerre akıcılık yok zaten yıl olmuş 2023 60 FPS kilidi koymak ne be.
Çok istiyorsanız 10 dakika uğraşıp oyunun FPS kilidini açabiliyorsunuz. Evet, yapımcıların bu seçeneği vermemesi saçma da 30FPS'de değil ki.

Bir ara indirimle 400 TL'ye düşmüştü galiba, ben almak için onu bekliyorum. 600TL'de değer mi değer ama 1 oyun için çok geliyor.
Bu durumda yapacağınız tek şey korsan olarak deneyimleyip ona göre karar vermek olur. Zaten 400TL-600TL sizin için çok fazla geliyorsa tek bir oyuna yatırmak mantıklı olmayabilir.

Kuruşu kuruşuna hak ediyor, hiçbir oyun 600 etmez lakin malum ekonomi. Souls oyunları herkese hitap etmediği için oynayamayanların argümanları klasiktir. Oyun çok zor, sinir krizi, hikayesi yok vesaire. Aldırış etme, kendin tecrübe et.

Yeni konular

Geri
Yukarı