Sürprizbozan Elden Ring sizce nasıl bir oyun?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Size göre Elden Ring nasıl bir oyundur? Bana göre güzel olsa da birine göre abartılmış olabilir. Bu konudaki sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Bu arada notumu da düşeyim kimseyi oynadığı oyundan dolayı yargılamam veya sizin yargılamanız haddimize değil. İnsanların görüşlerine saygı duyalım ben sadece merak ettiğimden soruyorum.

Size göre Elden Ring nasıl bir oyundur? Bana göre güzel olsa da birine göre abartılmış olabilir. Bu konudaki sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Bu arada notumu da düşeyim kimseyi oynadığı oyundan dolayı yargılamam veya sizin yargılamanız haddimize değil. İnsanların görüşlerine saygı duyalım ben sadece merak ettiğimden soruyorum.

Ben hiç sevemedim ne kadar denesemde oynamayı, oyun aska yardımcı olmuyor size. Saatlerce kasılmayı denedim yok nafile. Acayip karışık.

Oynanmaz zamanina yazik olur ya da parana.

Oyun çok güzel ama abartılıyor bence biraz. Bosslar zayıftı Dark Souls 3'e göre. Bir de bazı yan ve ana görevleri yapabilmek için video izlemen gerekiyor kendin yapamıyorsun asla çok sinir bozucu bir şey.

Geri
Yukarı