Elden Ring Steam'de 489,30 TL

600 tlye almıştım hiç sarnadığı için bıraktım bu gün sekiro aldım onu denicem

(Bence) kısmını unutmuşum kusura bakmayın. Evet bence overrated çünkü ben şahsen ben o kadar bağımlılık yapıcı, o kadar güzel atmosferi olduğunu düşünmüyorum. Ve RPG oyunlarını ben pek sevmiyorum siz sever misiniz bilmem ama dediğim gibi bir oyuna 489 TL verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
+ Yönleri elbette vardır fakat ben sevmiyorum ve overrated olduğunu düşünüyorum.

(Bence) kısmını unutmuşum kusura bakmayın. Evet bence overrated çünkü ben şahsen ben o kadar bağımlılık yapıcı, o kadar güzel atmosferi olduğunu düşünmüyorum. Ve RPG oyunlarını ben pek sevmiyorum siz sever misiniz bilmem ama dediğim gibi bir oyuna 489 TL verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
+ Yönleri elbette vardır fakat ben sevmiyorum ve overrated olduğunu düşünüyorum.

Fiyat konusunda katılıyorum ama overrated degil bence.

Arkadaşlar oyun bal ben 108 saat oynayıp %100 bitirmiş biri olarak söylüyorum oyun 1500 lira olsa gıkım çıkmaz ben 600 lirayken aldım pişman değilim.

Hocam oyun nasıl bir şey tam olarak kısa bir özetleyebilir misiniz, en iyi oyunlardan biri demek merak ettim.

Skyrim ve Dark Souls karışımı bir şey ama hikaye olarak değil Skyrim'e benzeyen kısım keşif kısmı gözünüz korkmasın bende bu souls genre sına Elden Ring ile girdim, en iyi oyunlardan biri kısmı öznel değildir bu arada bu tescilli bir şey.

Geri
Yukarı