Elden Ring Steam'de 489,30 TL

Overrated falan degil gayet saglam oyun Call of Duty'e 1200 TL vericegine Game of the year a 489 TL ver.

CoD'dan bahsetmedi- neyse okey overrated değil. RPG oyunları veya souls oyunları sevmiyorum bana göre bir hikayeleri yok, hayal dünyasının sınırları zorlanmış ve realist değiller. (bence) ve çoğu koşulda çıkan her oyunu abartılıyor.
Yok beni bu oyundan kurtarın yok bu oyun müthiş sabaha kadar loot yap boyunun 10 katı canavarları kes sonunda ~fin~... Anlattıkları bir hikaye yok veya ben ön yargılı yaklaşıyorum orasını bilemiyorum.

CoD'dan bahsetmedi- neyse okey overrated değil. RPG oyunları veya souls oyunları sevmiyorum bana göre bir hikayeleri yok, hayal dünyasının sınırları zorlanmış ve realist değiller. (bence) ve çoğu koşulda çıkan her oyunu abartılıyor.
Yok beni bu oyundan kurtarın yok bu oyun müthiş sabaha kadar loot yap boyunun 10 katı canavarları kes sonunda ~fin~... Anlattıkları bir hikaye yok veya ben ön yargılı yaklaşıyorum orasını bilemiyorum.
Bence önyargınızı kırmanız lazım, hicbir fromsoftware oyununu tam olarak oynamadığınızı varsayıyorum, fromsoftware oyunlari zaten realizm aramaz fantastik bir evrenden realizm bekleyemezsiniz. Combati bence ortalamanın çok üstünde, vuruş hissi cok iyi, düşman çeşitliliğini söylememe gerek yok, milletin suan övdüğü zelda da bile 10 çeşit dusman tipi ya var ya yok, ayni sekilde god of war'da oyle. Silah çeşitliliği ve o tür şeylere girsek çıkamayız. Hikayeye gelince evet bi hikaye denilemez bu oyunlarda daha cok lore olur ancak lore'na baktınız mı bence hoşunuza gidicek cok fazla sey görüceksiniz.

Zamanında Dark Souls 2 ve 3'ü almıştım. Oyun kolu olmadığı için oynayamayıp iade etmiştim. Sonradan oyun kolu aldım ama indirime girmediler. Dün 300tl'ye ana avrat söve söve Dark Souls 2 aldım. Anlayacağınız o ki şu kadar eder mi bu kadar eder mi demeyin. Paranız varsa alın.

Geri
Yukarı