Elden Ring vs. God of War: Ragnarök GOTY

Olur da Elden Ring kazanırsa bu mesajının altına gelip alay edeceğim. :D

Gerçekler acı olur dostum ben GoW istiyorum kazanmasını bana hitap eden o sen Elden Ring dersin saygı duyarım ama RDR2 10 tane Elden Ring yapar (benim gözümde) :D 2 gün çıkmamıştım o oyundan ama GoW'un farklı bir albenisi var.

God of War alacaktır, zamanında yılın en iyi oyunu seçilmişti diye hatırlıyorum. Son oyununu bazı kesim pek beğenmese de gene de çok güzel bir oyun. Önceki oyununa göre bir tık kötü olduğu düşünülüyor da gene de yılın oyunu seçileceğini düşünüyorum.

İlk öncelikle neden Gow Ragnarokun alacagını söyliyim hepsi bu fanlar yuzunden fakat bazı god of war fanları var ki oyunu oynamayıp yt den felan izleyip "aa su grafige bak hemen oyu buna basayım" diyen fanlardır kendileri. bu god of war fanlarını anlayamıyom bir türlü. hem 2018 i hemde Ragnarogu oynadım ve arada gram fark görmedim çogu sey aynı kalmiş hatta bir iki diyar ve bir kac özellik ve bir iki boss getirdiler diye goty mi oldu gercekten komiksiniz. Bana göre elden ring almalı oyun gereksiz yere fazla dolu yani bi insanı cesitlilige doyuracak cinsten boss savasları ve dövüs cesitliligi cok hat safada Zamanında RDRnin de kaybetmesinin sebebi kimsenin RDR yi kavrayamamasından dolayıydı hayvan gibi sinematik ve agir ilerleyen bir oyun diye gitti herkes gow a bastı oyunu aynısı burdada yasanacaktır fakat sadece bunlada degil cok fazla kisiye hitap edende bir oyun degildi rdr ve Elden ring (RDR icin su yuzden dedim, agır ilerliyor hayvan gibi savas olması yerine hikayeyi ve haritayi derinden hissedip yasamamızı istemisler fakat oyunda gow kadar hareketli ve görsel özellikler olmadigi icin son care olarak gow a bastilar oyu) yani diyecegim şudur kardeslerim (ozellikle gow ragnarogu YT den izlemis kisilere hitaben) : Siz gidin Gow 2018 vs Gow ragnarok kiyaslamalarına tekrar bakın sonra gidip elden ringi izleyin ve milletin düsüncelerini okuyun ayrica hikayesinede bi göz atın derim yılın oyunu kesinlikle elden ring olmalı

Mesela tüm oyun dünyası RDR2 kazanır diyordu ama God of War Game of year aldı. Sonra oyunculara anket düzenlediler açık ara farkla RDR2 kazandı yani durumu anlayın.
Çünkü The Game Awards'da yılın oyunu ödüllerinin sadece %10'unu oyuncuların oyları belirler, %90'ı Game Awards ile işbirliği içinde olan oyun basını tarafından belirlenir. Bana göre de Red Dead Redemption 2 kazanmalıydı ben sadece neden öyle olduğunu söylemek istedim jüriler God of War'da karar kılmıştı ondan.

Bu arada Golden Joystick 2022 ödüllerinde ELDEN RING kazandı bakalım The Game Awards'ta neler olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gerçekler acı olur dostum ben GoW istiyorum kazanmasını bana hitap eden o sen Elden Ring dersin saygı duyarım ama RDR2 10 tane Elden Ring yapar (benim gözümde) :D 2 gün çıkmamıştım o oyundan ama GoW'un farklı bir albenisi var.
Konuş dostum konuş, ne diyordun? :D

GOTY sahibi Elden Ring arkadaşlar vatana millete hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı