Elden Ring vs Hogwarts Legacy

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
İki oyundan birisini almayı düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama o zaman Legacy çıkmamıştı daha fakat ben sonrasında Elden Ring'i aldım ve denedim fakat oyunu çözemediğim için iade etmiştim. Aklımı karıştıran konu Elden Ring'e alışabilirsem paramı sonuna kadar hak edeceğini biliyorum fakat Legacy için aynı duygularda değilim maalesef. Boşuna gidecekmiş gibi bir düşünce var nedense. Oyunu 20 saat oynasam bitecek ve bir daha açmayacak gibiyim ileride multiplayer özelliği gelir mi bilmiyorum ama Elden Ring'de söylenilenlere göre sürüyle kombinasyon ve multiplayer seçeneği de var. Sizler neler düşünüyorsunuz belirtirseniz sevinirim.

Elden Ring kendini kanıtlamış bir oyun. Onlarca kez bitirilebilir. Ben Dark Souls 3'e alışırken ağlaya ağlaya geçiyordum bazı yerleri ama alışınca muazzam zevkli hale geldi. Kaldı ki Elden Ring, Dark Souls 3'ün çoğu eksiğini kapatmış durumda ve daha güzel.

Elden Ring kendini kanıtlamış bir oyun. Onlarca kez bitirilebilir. Ben Dark Souls 3'e alışırken ağlaya ağlaya geçiyordum bazı yerleri ama alışınca muazzam zevkli hale geldi. Kaldı ki Elden Ring, Dark Souls 3'ün çoğu eksiğini kapatmış durumda ve daha güzel.
alışmanın tek çaresi ölmek mi hocam peki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı