Hogwarts Legacy ve Elden Ring alınır mı?

Hocam fanıysanız sırf o hogwarts koridorlarında yürümek, her yerini dolşabilmek yeter.

Bir örnek vereyim Yüzüklerin Efendisi'nin Lore'a uygun RPG bir oyunu olsa Witcher 3 gibi 2000 TL bile veririm ben.

Aksini iddia etmedim. Doğrudur umarım hogwarts legacy kaliteli bir oyun olarak çıkar ve arkasından LOTR'ın güzel bir yapımı gelir diyelim.

Dostlar ikisini de almak istiyorum ama önceliğim Elden Ring. Hogwarts Legacy zam yer diye de korkuyorum sizce hangisi önce alınmalı?

Elden Ring iyi oyun ama bu tür oyunlar aynı düşman aynı görevleri tekrar yapman ikinci kez oynaman için seni zorluyor örneğin en iyi zirh silahlar en iyi yakın dövüş ruh küllerini oyunun sonunda veriyor ve birinci oyunu zorlanarak oynuyorsun ilk oyunda stamina starke 99 yapman imkansız ben aynı ana görevi aynı düşmanı görüp yapmak istemiyorum kardeşim bir kez oynar geçerim ama sen farklı ana görev farklı düşmanlar yaparsan ikincisini oynarım bu yüzden ben oyunu 1 kez oynarım ikincisini oynamam istediği kadar silah çeşitliliği sınıf çeşitliliği olsun umurumda değil ayrıca milyon tane sınıf çeşitliliği de olsa savaşci sınıfını ağır zırh ağır kılıç balta çekiç vs seçerim benim favorim savaşçı sınıfı Ultra büyük kılıç keçi zirh seti başka şeyler umurumda değil.

Dostlar ikisini de almak istiyorum ama önceliğim Elden Ring. Hogwarts Legacy zam yer diye de korkuyorum sizce hangisi önce alınmalı?

Elden Ring almanı tavsiye ederim. Hogwarts Legacy tam olarak ne olacağı belli bile değil. Çıkış gününe az kalmışken biraz daha beklemek lazım.

Geri
Yukarı