Elektrikçi mi daha çok kazanır yoksa yazılımcı mı?

Kendi işini yapmak daha fazla kazandırır. Eşit şartlarda soruyorsanız yazılım şirketi olan kişi elektrik dükkanı olan kişiden daha fazla kazanabilir. (Elektrikçinin bulunduğu konum dengeyi bozabilir.)
Yazılım okuması zor bir bölüm olduğu için çok kazanacağını düşünmeyin. Kablocu tanıdığım var büyük bir kablo şirketinin bayiliğini yapıyor ama Range Rover, E Coupe, Panamera tarzı arabaları var.

Ben şimdi lise 1'im ama elektrik'deyim yazılımcı olabilir miyim? (Ama yazılım öğretiyolar elektrik sınıfı olsada)

Ben şimdi lise 1'im ama elektrik'deyim yazılımcı olabilir miyim? (Ama yazılım öğretiyolar elektrik sınıfı olsada)
Üniversite okumanız yararlıdır ama yazılımcı olmak için illa üniversite okumanıza gerek yok yazılıma hakimseniz iş bulursunuz ama para uğruna giriş yapılacak meslek değil sevmezseniz öğrenemezsiniz.

Ben şimdi lise 1'im ama elektrik'deyim yazılımcı olabilir miyim? (Ama yazılım öğretıyorlar elektrik sınıfı olsa da)

Elektrik bölümünde öğrendiğin yazılımlar ile üstüne koymazsan hiçbir halt edemezsin. Eğer okulunu iyi bitirip elektrik-elektronik mühendisliği kazanırsan gelecekte çok iyi kazanırsın. Bir elektrik projesi karşılığı daire(ler) bile alıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı