Elektriklenen saç için bakım ürünü önerisi

pLowstoneK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba saç için ürün önerisine ihtiyacım var. Saçlarımın kuru olduğunu düşünüyorum, elektriklenen, kabarık ve şekil alması imkansız tarağı geçirsen üstünden saç telleri hareket eder geri yerine hemen oturur.

Bu sorunu yaşayan veya bu işle ilgilenen arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim.
Krem.
Maske.
Şampuan.
Önerisi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba saç için ürün önerisine ihtiyacım var. Saçlarımın kuru olduğunu düşünüyorum, elektriklenen, kabarık ve şekil alması imkansız tarağı geçirsen üstünden saç telleri hareket eder geri yerine hemen oturur.

Bu sorunu yaşayan veya bu işle ilgilenen arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim.
Krem.
Maske.
Şampuan.
Önerisi bekliyorum.

Sorun olarak değerlendirmek doğru olmayabilir ama aynı sorun bende de var. Tek çözüm berberi değiştirmeniz.
Saç kesim tekniği yanlış olduğu için saçı doğru kullanamıyorsunuz. Her saçın maksimum kesim oranı ve maksimum kullanım oranı var. Berberiniz buna dikkat etmiyorsa normal olarak böyle bir sorun yaşıyorsunuz.
Normal makas ile kesim sağlanıyorsa sadece ara makas ile kesim isteyebilirsiniz. Ara makas ile kesim sağlıyorsanız normal makas ile kesim isteyebilirsiniz. Tamamen teknik eksiklikten kaynaklanıyor bu durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı