Elektronik eşyalar neden Euro üzerinden alınmıyor?

Olsun hepsi aynı. Onlar yükseldikçe bizim paramızın değeri düşüyor. Pardon... Onlar yükselmiyor biz batıyoruz :(
Bu konuyu ne için açtınız anlamadım? Dolar daha ucuz, Euro daha pahalı iken siz Euro üzerinden neden almıyoruz diyorsunuz? Neden daha pahalı ürün almak istiyorsunuz anlamadım? Bence bu konu boş bir konu. Ha derseniz neye göre dolar/euro üzerinden ithalat yapıyoruz? Bu soru mantıklı ancak sizin sorunuz çok saçma geldi bana.

Bu konuyu ne için açtınız anlamadım? Dolar daha ucuz, Euro daha pahalı iken siz Euro üzerinden neden almıyoruz diyorsunuz? Neden daha pahalı ürün almak istiyorsunuz anlamadım? Bence bu konu boş bir konu. Ha derseniz neye göre dolar/euro üzerinden ithalat yapıyoruz? Bu soru mantıklı ancak sizin sorunuz çok saçma geldi bana.
Hocam bende onu merak ediyorum. Pahalı olmasını bende istemiyorum. Siz gelmişsiniz boş konu diyorsunuz. Amacım devletimle ilgili bir aşağılama söz konusu değil.

Hocam bende onu merak ediyorum. Pahalı olmasını bende istemiyorum. Siz gelmişsiniz boş konu diyorsunuz.
Hocam neye göre dolar/euro üzerinden alış-veriş yapıyoruz? Çünkü ürünler yurt dışından geliyor. Bu firmaların kendi satış politikaları var. Bunlara göre şirkete göre dolar yada euro üzerinden alıyoruz. Yani bu tamamen şirketin "satış politikasına" bağlı.

Geri
Yukarı