Elektronik sigaradan bir nefes çektim, bağımlı olur muyum?

5 yıl önce sigaraya başladım. Ancak bağımlısı olmadım, sevmiyorum ancak dertlenince veya sinirlenince içerim. Onun haricinde hiç bulaşmam. Alkolde buna dahil, eğer iraden var ise ve kendini durdurursan istediğin kadar içsen dahi bağımlısı olmazsın.

Zamanında bir mağazada çalışırken adamın biri içeriye elektronik sigarayla girmişti. Yalnız ilk defa gördüm ömrümde. Adam içeriye sis bombası atmış gibi herkese açık mağazayı, duman altı yaptı. Şaşırmaktan gülemedim😂😂 Bir de yasak olmadığını falan söylemişti. O pek zararlı değil diye biliyorum.
Ne yaptığını bildikçe ölmezsin ama ne yaptığını bilmeden hareket edersen makine patlar likit sana zarar verir. Yasak konusunda evet yasak olmayan kısmı kullanmak, ama satışı yasak.

Ya gerçekten şu son zamanlarda açılan bu tarz saçma sapan konuların Technopat'ın kalitesini düşürmeye başladığını düşünüyorum, yöneticiler buna bi' el atmalı yoksa iyice çöplüğe dönücek burası.

Ya gerçekten şu son zamanlarda açılan bu tarz saçma sapan konuların Technopat'ın kalitesini düşürmeye başladığını düşünüyorum, yöneticiler buna bi' el atmalı yoksa iyice çöplüğe dönücek burası.
Şarap önerisine cevap vermeyi bilene bak sen :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı