En çok abartılan oyunlar

Çoğu ergen için.
Fortnite
PUBG
Wolfteam
Zula

İnanır mısınız bu oyunları ölümüne savunan bazı kitleler var.

Ergen demen çok yanlış bir kere PUBG'yi istesen de istemesende her yaştan insan oynuyor senin ergen demen yanlış kesin yaşın büyük olabilir ama 5.4 yaş küçüklerine laf atmayı seven bir siber zorba olduğun buradan anlaşılıyor lütfen konuşmalarımıza dikkat edelim

Ergen demen çok yanlış bir kere PUBG'yi istesen de istemesende her yaştan insan oynuyor senin ergen demen yanlış kesin yaşın büyük olabilir ama 5.4 yaş küçüklerine laf atmayı seven bir siber zorba olduğun buradan anlaşılıyor lütfen konuşmalarımıza dikkat edelim.

Bahsettiğim oyunların oyuncu kitlesi bir hayli düşük kardeşim PUBG'nin belki bir nebze yüksek olabilir ama dediğim gibi durum.

Millet genelde PUBG, CS:GO, Valorant, Fortnite yazmış da açıkçası benim tanıdığım çoğu 12-16 yaş arası kişiler bile en fazla "Güzel oyun oynanır ." gibi şeyler diyorlar. Yani bilmiyorum bir çok insan tanıdım bu yaşlardaki ve hiç de "Aşırı iyi oyun." diyen görmedim oyun çok iyi olsa bile.

Golden Eye 007. Sırf Speed Runlar yüzünden seviliyor. Üstelik Speed Runların bir şeye benzediği falan da yok millet yere baka baka ateş ederek yürüyor.

Geri
Yukarı