En çok abartılan oyunlar

ETS 2'ye öyle demem bir alternatifi olmamasından kaynaklı ve yıllardır aynı. Yoksa fiyatına göre traş oyun. Aynı şey bannerlord içinde geçerli. Warband'in grafik güncellenmiş hali. Ama millet bu 2 oyunu öve öve bitiremedi.

Sen forum sitelerine, facebook gruplarına, discordlarına git fanboylarına yaz bakalım nasıl cevaplar alıyorsun.
Benim evimde beni eleştirsen nasıl cevap alıyorsan aynı cevabı alırdın yani. Bannerlord dediğin oyunu kaç kişi alıp oynadı? 1 ay top-seller kaldı da ee yani? oyun unutuldu.

Daha iyi grafiklere sahip kaç oyun sayabilirsiniz? Yılın en iyi seçilen oyunu olması benimde hoşuma gitmiyor ama çoğunluk bu yani.
Hocam cümleyi anlayamadım sanırım. Ben Witcher 3 grafiklerini severim fakat RPG oyunlarda genelde grafik kötü olur ben onu söyledim. 5 yıl önce çıkmış bir oyunun grafiklerine kötü demeleri acayip.

Hocam cümleyi anlayamadım sanırım. Ben Witcher 3 grafiklerini severim fakat RPG oyunlarda genelde grafik kötü olur ben onu söyledim. 5 yıl önce çıkmış bir oyunun grafiklerine kötü demeleri acayip.
RPG başında olan Skyrim ve Witcher 3 modlar sayesinde zaten mükemmel grafiğe ulaşıyor. Yanlış anlamışım ben. Adını vermeyeceğim bazı kanallar hala test için GTA 5 kullanıyorlar.

2013 yılında çıktı.

Geri
Yukarı