En çok tavsiye ettiğiniz kitapçı hangisi?

Obirmamut

Hectopat
2008 yılından itibaren kitap alışverişlerimi internetten yapıyorum. Malum, netten alınca daha uygun oluyor. Her zaman kitap alırken mutlaka belli başlı sitelerde (Idefix, Kitapyurdu, Nadir Kitap, D&R vb.) Araştırma yaparım. İstisnasız her zaman Kitapyurdu'nda daha az ödüyorum.

Sizin daha da uygun, şu avantajları var dediğiniz bir platform var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İdefix gözlemlediğim kadarıyla daha ucuz listeliyor ürünlerive hizmet kalitesi de gayet iyi durumda o yüzden onu kullanıyorum. Kitapyurdundan bir kaç defa alışveriş yaptım ürünleri 1 hafta sonra kargoya verdiler en rezili oydu.

Ben idefixte teslimat sorunu yaşadım kısa bir süre önce 2 hafta gibi bir sürede geldi kitabım, Daha sonralar kitapyurdun'dan alışveriş yapmaya başladım bir sıkıntı da yaşamadım şu ana kadar.

Kitapseç'i 7 ve 8. sınıfta fazlaca kullanmıştım. Çok memnunum. Ayrıca diğer sitelerden de çok alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım hiç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı