En çok tavsiye ettiğiniz kitapçı hangisi?

Obirmamut

Hectopat
2008 yılından itibaren kitap alışverişlerimi internetten yapıyorum. Malum, netten alınca daha uygun oluyor. Her zaman kitap alırken mutlaka belli başlı sitelerde (Idefix, Kitapyurdu, Nadir Kitap, D&R vb.) Araştırma yaparım. İstisnasız her zaman Kitapyurdu'nda daha az ödüyorum.

Sizin daha da uygun, şu avantajları var dediğiniz bir platform var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
kitapseç kullanıyorum deneyin.
Hocam kitapseç hakkında çok şikayet var ya ve ben de şikayetçiyim.
BKM kitap derim ben gayet memnunum. Üstelik mobil uygulamasını indirip sipariş verirseniz kargo parası ödemiyorsunuz. Ayrıca müşteri hizmetleri de var tak diye ulaşabiliyorsunuz. İndirimlerden de bol bol faydalanabiliyorsunuz.

Baktım hocam 2 taksitten itibaren vade farkı var. Ben genelde alacağım kitapları biriktirip alıyorum. En az 250-300 lira oluyor sepet. O yüzden taksitli almaya çalışıyorum.

Kitapyurdu sitesinde de normalde taksitlerde vade farkı var ancak “platin üyelik” diye bir sistemleri var. Platin üye olduğunda da 4 taksit oluyor. Bir de her kitapta sepette yüz 5-10 indirim oluyor.

Platin üye olmak içinde puan toplamak gerekiyor. 2500 puanla olunuyor. Puanları kitap aldığımda kitap fiyatının iki katı puan geliyor. Okudun kitaba yorum yapınca 20 puan, okuduğun kitaba yıldız verince 10 puan vs. Yani 20 liralık kitap alınca 70 puan alınıyor.

Böyle anlatınca övüyor gibi oldu ama bana hala fazla geliyor o yüzden yeni bir arayışa girdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı