En güçlü anime karakteri

Üzgünüm yanılıyorsun. Kurguyu aşmak ya da farkında olmak tier vermez. Tier katmanlarının açıklamasına bakınca kurguyu aşarsanız bu Bu Katma ulaşırsınız yazmıyor. Kozmoloji ise Sadece Evrenlerin olduğu kozmolojiyi örnek alalım karakter en fazla evrensel olur Haxlerle Katman atlayıp düşmanını yenebilir, ama bu asla Katman yani tier vermez. Diğer Taraftan Kardinalleri ele alalım bu katmandaki varlıklar Evrenleri ve Boyutları aşan bir varlık. Zaten kardinaldeki bir varlık 0 haxi olsa dahi hapşırsa her türlü evrenleri kolaylıkla yok edebilir. Adam evrenleri ve Boyutları aştı çünkü. Ama evrensel varlık kendi kozmolojisini aşıp yazar devamını getirmez ise kusura bakma kurguyu aşmak ve Kozmolojiyi aşmak sana tier vermez. Hiçbir tier de kurguyu kozmolojiyi aşmak bu bu demiyor. İyi araştır lütfen dostum. Umarım bu sefer kozmolojinin önemini anlamışsındır.
Tieri veren şey feattir zaten. Kozmolojinin söz anlamı benim dediğimin çok da farklısı değil hocam. Bir karakter hangi feati yapabildiyse ona göre Tier verilir.

Sai Akuto gibi bir karakter nasıl Tier aldı sanıyorsunuz? Kademeli olarak güçlendi ve en sonunda kurguyu aşacak kadar güçlendi. Tier Sai'ye havadan mı verildi sanıyorsunuz? Tier sistemi featlere ve o karakterin yaptığı şeye göre verilir. Sürekli dediğiniz kozmoloji sadece o kurgusal evrenin kuralları ve olacak şeylerini içeren bir kalıptır.

Bir evrenin kozmolojisi diğerinden üstün olduğu zaman dediğiniz doğru; ancak soyut karakterler için bu durum mevcut değil maalesef. Eldeki featlere, yeteneklere ve yaptıklarına göre bir tier verilir. Yanılan sizsiniz, üzgünüm. Karşılaştırılan karakterlerin evrenlerindeki kozmolojiler ne olursa olsun kendi evreninin kurallarından etkilenmeyen bir karakter için hiçbir işe yaramayacak. Dediğimiz konu daha elleri basan ve somut karakterler olsaydı kozmoloji konusunda size hak verirdim ama bu karakterler ne somut ne de elleri yere basıyor.

Kozmoloji ve boyut çok farklı şeylerdir. İyi forumlar. (Anlamanız için Kratos ve LoL evreni örneğini açıklayayım; Kratos LoL evrenini direkt kozmoloji farkından negative şekilde alır. Çünkü Kratos'un varlık etkisi ve kozmolojisi direkt LoL evreninden daha üstündür.)

Muhtemelen Rimuru'nun yazarı abartmayı sevmiyor ama neden böyle abartı bir karakter yazdı o zaman? Başlı başına bir çelişki. Rimuru'nun hakkının yendiğini düşünüyorum, bayağıdır bir güncelleme gelmiyordu karaktere. Sadece fanlar arasında dilden dile söylenen bir şehir efsanesi gibiydi Rimuru, ki şu anda da öyle.

Yazarın kendisiyle çelişmesi ve sonuçta harcanan bir karakter, sağlık olsun diyelim. Önümüzdeki karakterlere bakacağız.

Tieri veren şey feattir zaten. Kozmolojinin söz anlamı benim dediğimin çok da farklısı değil hocam. Bir karakter hangi feati yapabildiyse ona göre Tier verilir.

Sai Akuto gibi bir karakter nasıl Tier aldı sanıyorsunuz? Kademeli olarak güçlendi ve en sonunda kurguyu aşacak kadar güçlendi. Tier Sai'ye havadan mı verildi sanıyorsunuz? Tier sistemi featlere ve o karakterin yaptığı şeye göre verilir. Sürekli dediğiniz kozmoloji sadece o kurgusal evrenin kuralları ve olacak şeylerini içeren bir kalıptır.

Bir evrenin kozmolojisi diğerinden üstün olduğu zaman dediğiniz doğru; ancak soyut karakterler için bu durum mevcut değil maalesef. Eldeki featlere, yeteneklere ve yaptıklarına göre bir tier verilir. Yanılan sizsiniz, üzgünüm. Karşılaştırılan karakterlerin evrenlerindeki kozmolojiler ne olursa olsun kendi evreninin kurallarından etkilenmeyen bir karakter için hiçbir işe yaramayacak. Dediğimiz konu daha elleri basan ve somut karakterler olsaydı kozmoloji konusunda size hak verirdim ama bu karakterler ne somut ne de elleri yere basıyor.

Kozmoloji ve boyut çok farklı şeylerdir. İyi forumlar.
Yine tam yanılıyorsun Featın tier vermediği zamanlar oluyor. Feat olunca karşındaki ki varlığın istatiklerini aşarsan verilir. Eğer sadece zekan ya da Hax ile alırsan Tier gene verilmez. Ve tekrar söylüyorum kurguyu aşmak kesinlikle tier vermez.

Yine tam yanılıyorsun featın tier vermediği zamanlar oluyor. Feat olunca karşındaki ki varlığın istatiklerini aşarsan verilir. Eğer sadece zekan ya da hax ile alırsan tier gene verilmez.

Sadece feat demedim zaten. Doğru okursanız anlayacaksınız, tier bir karakterin her şeyini ele alarak verilir. Buna zayıflıklar, güçsüzlükler, özel yetenekler ve haxler dahil zaten. Bir şeye bakarak tier verileceğini kim söyledi size? Aynı şekilde soruyorum; sadece kurgunun farkında olmak ne zamandan beri tier veriyor oldu?

Sadece feat demedim zaten. Doğru okursanız anlayacaksınız, tier bir karakterin her şeyini ele alarak verilir. Buna zayıflıklar, güçsüzlükler, özel yetenekler ve haxler dahil zaten. Bir şeye bakarak tier verileceğini kim söyledi size?
Dostum gene yanılıyorsun. Hax zayıflık tier vermez. Kim diyor Hax tier verir diye. Rimuru Anos 0 olur o zaman. Tier verilmesi için belli bir şeyleri aşması lazım. Sadece bu ama kurgu buna dahil değil. Boyut evren kardinal falan aşarsan tier verilir. Tekrar söylüyorum Tier için Evren, boyut, kardinal hepsini aşman lazım. Bunlar Tier verir. Bunun dışı sadece belli başlı kavramlar tier verir bitti. Kavram yanlış ama hax değil kavram.

Dostum gene yanılıyorsun. Hax zayıflık tier vermez. Kim diyor Hax tier verir diye. Rimuru Anos 0 olur o zaman. Tier verilmesi için belli bir şeyleri aşması lazım. Sadece bu ama kurgu buna dahil değil. Boyut evren kardinal falan aşarsan tier verilir.

Haklı. Hax ile tier verilse şu an çoğu karakter boundless olurdu

Dostum gene yanılıyorsun. Hax zayıflık tier vermez. Kim diyor hax tier verir diye. Rimuru anos 0 olur o zaman. Tier verilmesi için belli bir şeyleri aşması lazım. Sadece bu ama kurgu buna dahil değil. Boyut evren kardinal falan aşarsan tier verilir.

Hocam üst üste yanılan sizsiniz gerçekten 😀. Nelere göre tier verildiğini söyledim zaten, tek bir yere cevap vererek tüm cevabımı çürütmüyorsunuz haberiniz olsun. Karakterin her şeyini ele alarak incelenir, ona göre bir tier verilir.

Haklı. Hax ile tier verilse şu an çoğu karakter boundless olurdu
Sadece Hax veya feat ile olduğunu söyleseydim o zaman bunu deseydiniz tamam derdim de, yukarıda açıklamayı yaptım hocam.

Hocam üst üste yanılan sizsiniz gerçekten 😀. Nelere göre tier verildiğini söyledim zaten, tek bir yere cevap vererek tüm cevabımı çürütmüyorsunuz haberiniz olsun. Karakterin her şeyini ele alarak incelenir, ona göre bir tier verilir.
Tamam işte sen de Hax falan diyorsun. Yanlış yazıyorsun en başından beri. Bak kardeşim Hax i falan dahil eden sensin. Ben yanlışı düzeltiyorum sadece.

Geri
Yukarı