En güçlü anime karakteri

Hayır hax falan demedim nereden çıkarıyorsun hocam? Cımbızlamayı bırakın lütfen 🙂 😀
Demedin mi?

Sadece feat demedim zaten. Doğru okursanız anlayacaksınız, tier bir karakterin her şeyini ele alarak verilir. Buna zayıflıklar, güçsüzlükler, özel yetenekler ve haxler dahil zaten. Bir şeye bakarak tier verileceğini kim söyledi size?

Bunu yazan sizsiniz.

Bende buna karşılık olarak yazdığın şeye tier verilmez dedim. Sadece aşman lazım bitti sadece bu. Aşarsan tier verilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir anime önerisi alıyorum. Zayıfken güçlü olan anime önerisi alabilirim.

Naruto, One Piece, Bleach
Jojo (ilk part sıkıcı diyenlere bakma ), Demon Slayer, (Ecchi izlersn) DxD, Tensura (demek isterim ama ana karakter ne diledi ise animenin başında sahip oldu LoL), Akame Ga kill, Nanatsu no taizai, Tokyo Ghoul, Aot, Dragon Ball.
200'den fazla anime izlemiş birisi olarak sana bir tavsiyede bulunmak istiyorum:

1695495693143.png

Şu 2. ve 3. olan animelere bulaşma

Nerede sadece hax ile tier verildiğini söylemişim? Güldürmeyin lütfen 😀. Desem desem muhtemelen hax, feat vs. şeylerin dikkate alındığını söylemişimdir. Yani "vs." derken vesaire dedim, ilginçsiniz.
Dostum yukarıda dediğini yazdım zaten dur tekrar yazayım.

Sadece feat demedim zaten. Doğru okursanız anlayacaksınız, tier bir karakterin her şeyini ele alarak verilir. Buna zayıflıklar, güçsüzlükler, özel yetenekler ve haxler dahil zaten. Bir şeye bakarak tier verileceğini kim söyledi size?

Ben de diyorum ki: Feat sadece aşarsan tier verilir. Hax özel yetenek güçsüzlük bunlar Tier verilmez güçsüzlük tier verilirse ya da zayıflık Featherine Tier 11 olur. Kadının çok büyük zayıflıği var. Tier için aşman lazım. O da kurguyu değil. Evren, boyut, kardinal vesayre...

Demedin mi kdjdjdjdjddjdjdjdj.

Bunu yazan sizsiniz.

Bende buna karşılık olarak yazdığın şeye tier verilmez dedim. Sadece aşman lazım bitti sadece bu. Aşarsan tier verilir.

Bu sözümün yine arkasındayım zaten. Dediğim şeyler karakteri incelerken içerisinde olan etmenlerden birkaçıdır bunlar 😀. Komiksiniz cidden, ilginç. Cımbızlama ile her yorumuma cevap vermiş olmadınız, yine söyleyeyim.

Dostum yukarıda dediğini yazdım zaten dur tekrar yazayım.

Ayrıca bana lütfen "dostum" demezseniz sevinirim, şu anlık daha uzak bir hitabı tercih ederim hocam. Yukarıda dediğim şeyi tekrar alıntılayınca bir fark olmuyor; tier sistemi dediğim etmenler dahil karakterin her şeyine bakılarak verilir. Daha kendimi tekrar etmeyeceğim, teşekkürler 🙂.

Bu sözümün yine arkasındayım zaten. Dediğim şeyler karakteri incelerken içerisinde olan etmenlerden birkaçıdır bunlar 😀. Komiksiniz cidden, ilginç. Cımbızlama ile her yorumuma cevap vermiş olmadınız, yine söyleyeyim.

Ayrıca bana lütfen "dostum" demezseniz sevinirim, şu anlık daha uzak bir hitabı tercih ederim hocam. Yukarıda dediğim şeyi tekrar alıntılayınca bir fark olmuyor; tier sistemi dediğim etmenler dahil karakterin her şeyine bakılarak verilir. Daha kendimi tekrar etmeyeceğim, teşekkürler 🙂.
Gerçekten Türkçe diliniz kötü be dostum. Tier sadece bir şeyleri aşarsan verilir bitti. Bu kadar bitti. Aşmak sadece aşmak. Hax, zayıflık... vesayre bunlar bir şey vermez. Rimuru nun da kozmolojisi küçük olduğu için 2A alıyor.

Gerçekten Türkçe diliniz kötü be dostum. Tier sadece bir şeyleri aşarsan verilir bitti. Bu kadar bitti. Aşmak sadece aşmak.

Lütfen tier sisteminin ne olduğunu iyice okuyup öğrendikten sonra gelin hocam, lütfen. Ayrıca kendinizi lütfen cümle okuyup-anlamada geliştirin ve daha iyi bir Türkçe dili öğrenin, yoksa ileride hiç iletişim kuramazsınız 🙂.

Çok ilginç birisisiniz 🙂. Daha cevap vermeyeceğim, ya da konudan bağımsız bir şey yazmayacağım. Uzatmazsanız sevinirim, iyi günler.

Lütfen tier sisteminin ne olduğunu iyice okuyup öğrendikten sonra gelin hocam, lütfen. Çok ilginç birisisiniz 🙂. Daha cevap vermeyeceğim, ya da konudan bağımsız bir şey yazmayacağım. Uzatmazsanız sevinirim, iyi günler.
Ben biliyorum. Ve yazan tek şey bu bu şeyleri aşarsanız tier verilir yazıyor. Ama bakıyorum hax, zayıflık falan tekrardan bakıyorum tier katmanında hax bu bu olursa zayıflık bu bu olursa tier verilir yazmıyor. Sadece aşmak yazıyor. Aşmak.

Aşmak ise sadece evren boyut ve kardinaller gibi şeyleri kapsıyor. Kurgu yu aşmak buna girmez. Ya da Nedensellik kanununu aşmak buna girmez. Sadece Evren vesayre aşarsan tier verilebilir.

Ben biliyorum. Ve yazan tek şey bu bu şeyleri aşarsanız tier verilir yazıyor. Ama bakıyorum hax, zayıflık falan tekrardan bakıyorum tier katmanında hax bu bu olursa zayıflık bu bu olursa tier verilir yazmıyor. Sadece aşmak yazıyor. Aşmak.

Aşmak ise sadece evren boyut ve kardinaller gibi şeyleri kapsıyor. Kurgu yu aşmak buna girmez. Ya da nedensellik kanununu aşmak buna girmez. Sadece evren vesaire aşarsan tier verilebilir.

Daha anlatmak için çaba göstermeyeceğim, açıklayacağımı zaten açıkladım. Bildiğinizi bilmeye devam edin, iyi bilmeler. Bana bir konuda açıklama yapmanıza gerek yok, daha fazla ilgilenmiyorum çünkü. Konuyu uzatmaya değmez. Tekrardan iyi günler, neye göre tier veriyorsanız onda mutluluklar.

Geri
Yukarı