En Hızlı Nasıl Kilo Verilir ?

Furkan Tünel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar boyum 1,70 , kilo 72 Annemden ve Babamdan uzunum. Şimdi 3 ay önce boksu bıraktım ve kilo almaya başladım. Biraz fazlam var mesela pantolon giyerken baldırlar ve kalça belli oluyor :D Dar penye felan giyemiyorum belli oluyor. Okuldan dolayı hiç zamanım kalmıyor o yüzden spor yapamıyorum. Kondisyonum çok iyi okulda merdivenleri çok hızlı çıkıyorum. Şimdi diyet yapsam Zayıflayabilirmiyim ? Yardımcı olursanız sevinirim. En hızlı nasıl kilo verebilirim ?

Kilon gayet normal sadece spor yap. Spor diyince sadece aklına fitness gelmesin. Yüzme, bisiklet, basketbol, futbol, voleybol, koşu, trekking vb aklına ne geliyorsa sevdiğin bir sporu düzenli yap ve dengeli beslenmeye çalış. Bisküvi, kola tarzu abur cubur besinlerden kaçın.

Ekmek bırakınca geçer dediler tıka basa yedik :) Valla bende de var bir tane şekerpare ama eritemiyoruz. Az yediydim bir ara kilo vermiştim. O da full ayran ve yoğurt yiye yiye. İşe yarıyor ama.

Ekmek bırakınca geçer dediler tıka basa yedik :) Valla bende de var bir tane şekerpare ama eritemiyoruz. Az yediydim bir ara kilo vermiştim. O da full ayran ve yoğurt yiye yiye. İşe yarıyor ama.
Zaten fazla kilom yok ama biraz fazlam var onu vermek istiyorum. Okula gidip geldiğim için spor yapamam. 2-3 Haftalık önerebileceğiniz diyet varmı ? biraz fazlam var o yüzden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı