En hızlı şekilkde nasıl kilo alabilirim?

Yan etkisi fazla doz alımında karaciğeri yoruyor ve sivilce yapıyor. Fiyat olarak 160 tl 5 kg. Hardline pro gainer diye aratarak kullanım ve yan etkilerine bakabilirsin

Yan etkisi fazla doz alımında karaciğeri yoruyor ve sivilce yapıyor. Fiyat olarak 160 tl 5 kg. Hardline pro gainer diye aratarak kullanım ve yan etkilerine bakabilirsin

Hımm biraz pahalıymış açıkcası. Arkadaşlarıma sordum kullanma dediler yaşlılıkta etlerde sarkıklar oluşuyormuş siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ve sürekli kullanmam gerekiyormu bunu?

Tamamen yanlış. Genellikle onu vücut geliştirme sporcularına "Protein tozu kullanma. Bırakınca sarkarsın" diye derler. Vücut geliştirmeyi bırakınca ve fazla kalori alımında oluşan yağlanmadır onun aslı. Et sarkmaz. Senin amacın sadece kilo almak. sürekli kullanman gerekmiyor. Arkadaşların bu spor hakkında veya supplementler hakkında ne kadar bilgili onuda sorgulamak lazım. Ben sana sadece tavsiyede bulundum. Detaylı araştırma yaparsan sarkma falan yapmadığını görürsün. Sporla beraber desteklemezsen aldığın kilo göbeğe gidebilir oda aklında bulunsun :D Spor yapmayan ve düzenli beslenmeyen kişilerinde yaşlılıktaki vücutlarını görüyoruz zaten :D

Tamamen yanlış. Genellikle onu vücut geliştirme sporcularına "Protein tozu kullanma. Bırakınca sarkarsın" diye derler. Vücut geliştirmeyi bırakınca ve fazla kalori alımında oluşan yağlanmadır onun aslı. Et sarkmaz. Senin amacın sadece kilo almak. sürekli kullanman gerekmiyor. Arkadaşların bu spor hakkında veya supplementler hakkında ne kadar bilgili onuda sorgulamak lazım. Ben sana sadece tavsiyede bulundum. Detaylı araştırma yaparsan sarkma falan yapmadığını görürsün. Sporla beraber desteklemezsen aldığın kilo göbeğe gidebilir oda aklında bulunsun :D Spor yapmayan ve düzenli beslenmeyen kişilerinde yaşlılıktaki vücutlarını görüyoruz zaten :D

Çok teşekkür ederim :) Ben şimdi 1 kutu alsam bu gainer'den ortalama kaç kilo civarı etkiler? :)

Metabolizmana göre değişir. Bazı arkadaşlarım var metabolizmaları çok hızlı 1-2 kilo alabildiler. Düzenli kullanımda 3-4 ayda min 5 kg alırsın. Ama almadan önce içeriğine ve içindekilere alerjin varmı yok mu iyice araştır. Sağlığına bi zarar gelmesini istemem. [emoji2]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı