En hızlı şekilkde nasıl kilo alabilirim?

Keşke dediğin gibi olsa ama yattığın yerden yakıyorsun o kaloriyi. Bunun tek çaresi var oda vücut geliştirme ama benim gibi tembel biri iseniz oda zor.
Vücut geliştirme değil hocam, arkadaşım 1.70 boyunda 50 kilo. 8 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyor, beslenme programı ile bir ara 4 kilo almış fakat bıraktığı hafta geri vermiş o kiloyu.

Doktor kontrolünde yapman daha yerinde olacaktır. Benim naçizane tavsiyem oturman,yatman olacak. Yani malak gibi yatmadıktan sonra ne kadar yediğinin önemi yoktur. Bir öğünde 2 ekmek yiyen biri olmama rağmen kilo alamıyordum ben. Önemli olan yemek değil, yediğini yakabilmek. Şu an 10 kilo fazlam var. Son yıllarım oldukça monoton geçti...

Arkadaşlar bu dediklerinizin hiçbiri bende olmadı. Boyum 1.91, kilom 65 olmasına rağmen 5 aydır 2 kilodan fazlasını alamadım. En iyisi sen bir doktora görün.

Doktora en kısa zamanda çıkacağım :) Şuan bi fitness salonuna gitmeyi amaçlıyordum fakat ordakiler bana kilo al öyle gel diyeceklerini bildiğim için önce size danışayım dedim :) Bu arada zayıfken vucut geliştirmeye başlasam bir sorun olur mu?

Bir arkadaşım fitnessa gidiyor üç ay olmuş zayıf olduğundan hocası karbonhidrat tozu kullanacaksın felan demiş tam bilgim yok ama öyle birşey faydalı olabilir bilen biri yardım edecektir ama böyle şeylere bir bilene danışmadan sakın kullanma.

Doktora en kısa zamanda çıkacağım :) Şuan bi fitness salonuna gitmeyi amaçlıyordum fakat ordakiler bana kilo al öyle gel diyeceklerini bildiğim için önce size danışayım dedim :) Bu arada zayıfken vucut geliştirmeye başlasam bir sorun olur mu?
Eğer kaliteli bir fitness salonuna gidersen onlar sana kilo alman için bir haftalık öğün ve yemek listesi yaparlar. Böylece hem kilo almış hemde kontrollü olarak vücudunu geliştiririsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı