En iyi AC oyunu hangisi?

En iyi AC oyunu?

• Assassin's Creed

• Assassin's Creed II

• Assassin's Creed: Brotherhood

• Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed III

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Assassin's Creed: Unity

• Assassin's Creed: Syndicate

• Assassin's Creed: Origins

• Assassin's Creed: Odyssey

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
AC II gerçekten zamanına göre çok güzel bir oyundu ama şuanda oyuna balayan bir kimse için oyun çok sıkıcı gelecektir.Öte yandan benim favorim olan AC Black Flag in bundan 5 yıl sonra da zevkle oynanabileceğini düşünüyorum. Fast Travel özelliğini ibir kez bile kullanmadan 150 saat gömmüşümdür :) Şöyle bir ilk üç sıralaması yapmak gerekirse benimkisi şu şekilde olacaktır.

AC Black Flag (Rogue i tekrar sıralamaya koymak istemedim)
AC II - AC Brotherhood (benim için devamı niteliğindedir.)
AC Odyssey (hikayeyi her ne kadar pek başarılı bulmasam da, genel anlamda oyun hiç beğenmediğim Origins den çok çok güzeldi.)

AC II gerçekten zamanına göre çok güzel bir oyundu ama şuanda oyuna balayan bir kimse için oyun çok sıkıcı gelecektir.Öte yandan benim favorim olan AC Black Flag in bundan 5 yıl sonra da zevkle oynanabileceğini düşünüyorum. Fast Travel özelliğini ibir kez bile kullanmadan 150 saat gömmüşümdür :) Şöyle bir ilk üç sıralaması yapmak gerekirse benimkisi şu şekilde olacaktır.

AC Black Flag (Rogue i tekrar sıralamaya koymak istemedim)
AC II - AC Brotherhood (benim için devamı niteliğindedir.)
AC Odyssey (hikayeyi her ne kadar pek başarılı bulmasam da, genel anlamda oyun hiç beğenmediğim Origins den çok çok güzeldi.)
Black Flag konusunda kesinlikle katılıyorum. Bir defa bile Fast Travel kullanmadım. Atmosferi, sesleri, grafikleri (o döneme göre), hissiyatı o kadar iyiydi ki sanki gerçekten o atmosferi yaşıyormuşsunuz gibi hissettiriyordu.

Odyssey'i de Antik Roma-Yunan mimarisine hayran kaldığım için sadece grafik bakımından oynadım. Son dönemlerde Antik Roma konusunu işleyen AAA oyun bulmak zor. Keşke yapılsa. Ancak yapılana kadar AC Odyssey ile idare ediyoruz.

AC 2 derdim ama oyunda bir süre sonra Pro oluyorsun, oyun hala devam ediyor ve sıkıyor. Acık dünyası yetersiz geliyor ve hala görevlere devam ediyoruz. Son aşamadaysa uzun bir hikaye sıkıyor.

AC 3 derdim ama gemi sadece görev için var. Kontrollere biraz etmişler ve oyunu 2 part halinde oynuyorum, sanki AC 3 oynadım bitirdım ve ben Amerika İngiliz savaşını beklerken bir anda bitti oyun bana git AC 3 remake al dedi. Şaka gibi oyun, beni şoke etti. Silah vb. şeyler de fazla yoktu, o döneme göe az ekipman vardı.

Syndicate sonrası da sarmıyor insanı ama AC4 de acık dünyanın nimetleri var, daha iyi kontrol
Ve ara sahnelere o kadar takmıyorum, genelde denizlerdeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Flag konusunda kesinlikle katılıyorum. Bir defa bile Fast Travel kullanmadım. Atmosferi, sesleri, grafikleri (o döneme göre), hissiyatı o kadar iyiydi ki sanki gerçekten o atmosferi yaşıyormuşsunuz gibi hissettiriyordu.

Odyssey'i de Antik Roma-Yunan mimarisine hayran kaldığım için sadece grafik bakımından oynadım. Son dönemlerde Antik Roma konusunu işleyen AAA oyun bulmak zor. Keşke yapılsa. Ancak yapılana kadar AC Odyssey ile idare ediyoruz.
Ryse: Son of Rome oynamadıysanız tavsiye ederim.

7 yıllık oyun fakat grafikleri hala mükemmel.

Ryse: Son of Rome oynamadıysanız tavsiye ederim.

7 yıllık oyun fakat grafikleri hala mükemmel.
5-6 defa oynadım bitirdim, arena modunu hala sıkıldığımda oynarım. İnanın ki Ryse'da açık dünya olsaydı, o Roma atmosferini, şehri serbestçe dolaşabilseydik, çizgisel bir ilerleme yerine oyuncuya serbestlik tanısaydı inanılmaz olurdu. Zaten Ryse'dan sonra aynı gerçekçilikte, aynı grafiklerde bir Antik Roma oyunu bulamadığım için piyasadaki alternatiflerden bile zevk almamaya başladım.

Nedense Rogue'un bende ayrı bir yeri var. Çok sönük kalmış bir oyun fakat hikayesine bayılıyorum. Ayrıca AC3, AC4 ve AC Unity oyunlarının da arasında hikayesel olarak bir köprü görevi görüyor olması hikayesel olarak çok daha fazla zevk alarak oynamamı sağladı. Ayrıca yağ gibi de bir optimizasyonu vardı.

Geri
Yukarı