En iyi termal macun hangisi?

30 liralık macundan kastın Mastergel Regular ise yok. Macunlar soğutmada 20 derece fark yaratacak kadar etkili değil. Diş macununa göre evet fark olur. İyi bir macun ile aşırı iyi bir macun arasında birkaç derece oynar genelde. Çok da gerek yok bu yüzden en iyisini almaya.

Soru net, fiyat önemli değil en iyisi hangisi? 30 liralık macuna göre 20 derece farkettirecek bir ürün var mı?
Bildiğim En iyi f/p macun. Bitek teknobiyotikten al

Macun 20c farkettirse millet sıvı soğutma yerine macun alırdı. Cooler master veya artic gibi markaların macunları iyi oluyor 50-60 liraya bulabilirsin.

30 liralık macundan kastın Mastergel Regular ise yok. Macunlar soğutmada 20 derece fark yaratacak kadar etkili değil. Diş macununa göre evet fark olur. İyi bir macun ile aşırı iyi bir macun arasında birkaç derece oynar genelde. Çok da gerek yok bu yüzden en iyisini almaya.
O zaman 20 TL macun varken 150 TL ye macun alan insanlar aptal mı?

Bana göre en iyisi bu.

O zaman 20 TL macun varken 150 TL ye macun alan insanlar aptal mı?
Dostum ne alakası var yav? :D 20 TL'lik macunla 150 TL'lik macun arasında elbette çok fark olur. Ama bu fark 20 dereceye çıkmaz. Ben de 150 TL'lik macun kullanıyorum mesela. Ama o denk geldi aldım. Yoksa gider 30 TL'ye Mastergel Regular alırdım. Önemli olan fiyatı değil macunun nasıl olduğu. W/mk değerleri de %100 doğru sonuç vermiyor. Pratikte sonuçlar değişebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı