En İyi Termal Macun Hangisi?

İkisi de aynı ama ikincisi 11 gram yani büyük olan. Yalnız bu en performanslı termal macun değil. Bir de sıvı metal olanlar var. Onlar hakkında çok bilgi sahibi değilim, o yüzden sordum. Beklemenizi tavsiye ederim.

İkisi de aynı ama ikincisi 11 gram yani büyük olan. Yalnız bu en performanslı termal macun değil. Bir de sıvı metal olanlar var. Onlar hakkında çok bilgi sahibi değilim, o yüzden sordum. Beklemenizi tavsiye ederim.
Ben de tam bilmiyorum ama onların tehlikeli olduklarını duymuştum. Bir sakatlık çıkarmayalım :D

Daha önce de başka bir konuda deneyimlerimden bahsetmiştim. 4-5 farklı bilgisayara içlerinde dizüstüler de vardı önce Akasa'nın sıradan bir macununu uyguladım. Kendi bilgisayarıma da uygulamıştım. Ama sıcaklık değerlerinde birkaç derecelik fark olmuştu. Daha sonra macunları biraz araştırdım ve Arctic MX4 almakta karar kıldım. Yine bütün PC'lere MX4'ü uyguladım ve sıcaklıklar ortalama 10 derece aşağı düştü. Bu bir termal macun için benim hiç beklemediğim bir değerdi ve çok memnun kaldım. Bence MX4 istisnalar ve overclock tutkunları dışında kimseyi üzmez..

Yeni konular

Geri
Yukarı