En iyi termal macun hangisi?

Çoğu benzerdir ama rakiplerine göre Artic, Thermal Grizzy ve CoolerMaster daha başarılı ürünler sunuyor.

Nocthua ise daha çok macuna nazaran soğutma ürünlerinde iyidir.

Bir genelleme istersen.

En iyi macun bile 20 derece soğutma sağlayamaz, çok zor. Thermal Grizzly çok iyi diyorlardı, denemedim ancak yabancıların videolarına bakıyorum, onlar da onu kullanıyor, iyi olsa gerek.
Değil, çakma ürünü çok fazla.

Tek bir macun en iyisi değildir şunu anlayın artık.
Bu biraz bilinçli olarak bertaraf edilebiliyor. Misal ben de dolandırılmıştım, geri yolladım. Technopat olmasa, içime kurt bile düşmezdi sahte mi değil mi diye. O açıdan haklısınız. Amazon veya Teknobiyotik gibi satıcılardan almak gerekiyor.

En iyi macun bile 20 derece soğutma sağlayamaz, çok zor. Thermal Grizzly çok iyi diyorlardı, denemedim ancak yabancıların videolarına bakıyorum, onlar da onu kullanıyor, iyi olsa gerek.

Bu biraz bilinçli olarak bertaraf edilebiliyor. Misal ben de dolandırılmıştım, geri yolladım. Technopat olmasa, içime kurt bile düşmezdi sahte mi değil mi diye. O açıdan haklısınız. Amazon veya Teknobiyotik gibi satıcılardan almak gerekiyor.
3 yıldır termal macun değişikliği yapmıyordum. Bir değiştirdim 15 derece fark etti. Hem de mahalle bilgisayarcısına değiştirdim yani siz düşünün :D

30 liralık macundan kastın Mastergel Regular ise yok. Macunlar soğutmada 20 derece fark yaratacak kadar etkili değil. Diş macununa göre evet fark olur. İyi bir macun ile aşırı iyi bir macun arasında birkaç derece oynar genelde. Çok da gerek yok bu yüzden en iyisini almaya.
Macunum bittiği için işlemci çok ısınıyor ve frekans düşürüyor, ne demek bu kadar önemli değil?

Yeni konular

Geri
Yukarı