En iyi ve en samimi Twitch yayıncısı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir daha düşün istersen :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jahrein'e abone olan biris olarak, chat sub modunda iken kanser denebileceğini düşünmüyorum. İnsanlar donate ile video atıp "eleştirir misin, ne düşünüyorsun?" Gibi sorular sorunca o da kendi düşüncelerini söylüyor. Bunu çok bilmişlik olarak görmüyorum. Ben Unlost'a sadece dust oynuyor vs. demiyorum. Jahrein'e sağa sola sallıyor deniliyor. Kendisine de zamanında çok bot atıldı. Chat tabii şaşırdı yani 50K kişi yayında olduğu için. Jahrein'de bot olduğunu ve aldırış edip prim vermemelerini söyledi. Elraenn'le geçen olayları oldu. Elraenn'de yayın da 60K falan izlenmişti sanırım. O da bot olduğunu söyledi. Bot mudur değil midir onu ben bilemem. Bunlar sadece Twitch'de dönen olaylar. Wtcn'la beraber Valorant yayını yapmışlar dı bu doğru fakat araları iyi olmasa bile maç sonunda ve başında güzelce sohbet ederek birbirlerini tebrik ettiler. Hırslı olması gayet iyi bir şey. Hırs her platform da ve her kişi de var. Kıskanç olduğunu düşünmüyorum. Dışarıdan bakan birisi olarak diyorum bunu. Küfür ettiği de doğru. Zaten küfürden rahatsız olan birinin Jahrein veya Wtcn'ın kanalına girmesi o kişinin tercihi. Zaten bu kişiler küfür ettiği için Twitch'in anasayfasına çıkmıyorlar.

Elraenn'e bot atılıp atılmadığını bilemem epey karışık gerçekten o konu. Diğer söylediklerine bir şey diyemem ikimizde bence kendi çapımızda haklıyız.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı