En Kötü Anınız

Pek anı denemez buna, ama 2 hafta önce hastaneye gittiğimde doktorun bana (yine) geniz etin var demesi. Bu arada bu 3. sefer. Tam 3 kere geniz eti çıktı. Yine ameliyat olacağım sanırım :p .
Barış abi sen iyi ol aman lazımsın ülkemize :D Şaka bu arada gerçek Barış Özcan olmadığını biliyorum ha bunu niye mi söylüyorum oradan bir şakadan anlamayanın atlayıp düzelteceği için. Geçmiş olsun bu arada.

Misafir için sofra hazırlanmıştı, sıcak yaz günüydü malum sinekler üşüştü sofraya. Henüz kimse oturmamıştı bende sinekliği aldım üşüşenleri kovalıyordum derken sineklik elimden kayıp ortada duran kocaman çorba kasesinin içine düştü.. Sineklik olabildiğince pisti kan lekeleri falan vardı. Küçüktüm korkudan kimseye söyleyemedim afiyetle içildi maalesef.

Bugün bile aklıma geldikçe midem bulanır, utançtan yerin dibinde girerim. 😃
Şu yaşımda başıma gelse ben gene aynı tepkiyi verirdim laf etmezdim ve içerdim yani.

Misafir için sofra hazırlanmıştı, sıcak yaz günüydü malum sinekler üşüştü sofraya. Henüz kimse oturmamıştı bende sinekliği aldım üşüşenleri kovalıyordum derken sineklik elimden kayıp ortada duran kocaman çorba kasesinin içine düştü.. Sineklik olabildiğince pisti kan lekeleri falan vardı. Küçüktüm korkudan kimseye söyleyemedim afiyetle içildi maalesef.

Bugün bile aklıma geldikçe midem bulanır, utançtan yerin dibinde girerim. 😃
Şşşt çaktırma. Anlamamışlar bozuntuya verme :D.

Şşşt çaktırma. Anlamamışlar bozuntuya verme :D.
Hocam birde şöyle düşünmek lazım mesela 2 insan öpüştüğü zaman birbirlerinin mikropları birbirinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor ya mesela o sineklerden felan gelen mikropta böyle vücudu güçlendirir yani işe bu gözden bakmak lazım.

Aaa bak aklıma geldi yine.
4 yaşında falanım o zamanlar köydeyiz şişme havuzz dolduruyoruz kuzenimle (kuzenim biraz gıcık). Ben gittim bunu sırılsıklam yaptım (hortumu düzelteyim derken :D). Neyse bu başladı ağlamaya koştu içeri birde dedi 'Sen görürsün!' E ben de küçüğüm ne bilicem birşey olmayacağını hemen koştum garaja orada ortası boş hortum yığını vardı atladım onun içine üstüme çektim bir tane kasa. Bunlar arıyor beni (Yarım saat kadar aradılar) bayağı korkmuşlar bildiğiniz gazetelerin bile altlarına bakıyorlar. Jandarmayı bile aramışlar ben nereden bileceğim olayın büyüyeceğini. Bir çıktım o ara yanımdan dayım geçiyomuş bana bir tokat atmış hayatımda dayımdan yediğim tek tokat o tokattır. Neyse ben bir çıktım evin avlusunda nereden baksan var 15 kişi beni aramışlar 😅😅.

Bu kötü değil ama eğlence olsun diye attım.

Geri
Yukarı