En kötü soulsborne oyunu ne?

DS1 de Fast travel yok diyen birisin. İyi oynayamamışsın bir 4 kere tekrar bitir.

Ben "ilk yarısında" kelimesini yazmayı unutmuşum, en azından senin gibi Dark Souls 2 daha çok tekrara düşüyor diyebilecek kadar kör değilim.

Ben "ilk yarısında" kelimesini yazmayı unutmuşum, en azından senin gibi Dark Souls 2 daha çok tekrara düşüyor diyebilecek kadar kör değilim.
Mavi ve kırmızı Smelter var, hani renk körü olsan görürsün. Bana DS2 de Artorias, Smough gibi düşmanları bul göster hadi.

Bu arada:
2.png

Adsız.png

Hocam öncelikle old dragonslayer bossu ornstein ile aynı zaten ama siz buna kötü bir boss dövüşü derseniz otomatik ilk oyunuda kötülersiniz çünkü en iyilerinden biri sayılıyor bu boss dövüşü.
Dragonslayer DS3 de de var. DS2'nin DS1'den arakladığı basit bir düşman sadece, zorluğu yok, epikliği yok. Ben size diyorum ki bana Sir Alonne, Fume Knight falan gösterin. Onu da demiyorsunuz.

Dragonslayer DS3 de de var. DS2'nin DS1'den arakladığı basit bir düşman sadece, zorluğu yok, epikliği yok. Ben size diyorum ki bana sir alonne, fume Knight falan gösterin. Onu da demiyorsunuz.

Benim Dark Souls 2ye karşı bir bağım var ilk göz ağrım çok seviyorum. Diğer arkadaşı bilemem ama kendisi yakın arkadaşımdır.

DS1 benim için. Oyunun ikinci yarısı çok zayıf. İlk yarısı da zaten kanser ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı