En Kolay Kredi Veren Banka

Skyline34

Hectopat
Yer
Mars
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni ve Grafiker
Merhaba arkadaşlar. Bankalar ile iş birliğine artık girmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Akbank ile bir süre çalıştım ve kart parsını çok yüksek kestiği için ücreti iade ettirip kartı kapattım. Yarın bir gün krediye ihtiyacım olduğunda en kolay hangi bankadan çekebilirim? Bunu sormamdaki neden şimdiden o banka ile çalışıp kredi kartını kullanmak.

Ben uygun olsun diye Finansbank'tan çekmiştim ilk kredimi çekene kadar dosya masrafı sigorta masrafı vs birüsü para çektiler krediden. Daha sonra çalıştığım banka Garanti'den çektim 21 TL gibi bir dosya masrafı ve 57 TL sağlık sigortası parası aldılar. Kredi bitince sigorta parasınıda iade ettiler.

Merhaba arkadaşlar. Bankalar ile iş birliğine artık girmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Akbank ile bir süre çalıştım ve kart parsını çok yüksek kestiği için ücreti iade ettirip kartı kapattım. Yarın bir gün krediye ihtiyacım olduğunda en kolay hangi bankadan çekebilirim? Bunu sormamdaki neden şimdiden o banka ile çalışıp kredi kartını kullanmak.
kredilerle fazla içli dışlı olduğum için en kolay veren bankaları sayabilirim odeabank burganbank denizbank diğer kolay verenleri saymadım faizi yüksek biraz bu bankalar bana zamanında sigortasız kredi vermişlerdi ama kredi notunda önemli kredi kartı kullanıyosan düzenli ödüyorsan veriyolar ama bankalarla hiç çalışmadıysan ve sigortanda yoksa hiçbir banka kredi vermiyo

Yeni yeni bankalara bulaşmaya başlıyorum şuan aklımda İş bankası var onlar ile çalışmayı düşünüyorum. Gerçi henüz kredi notum daha olmadığı için bankalardan kart almam da biraz zor hangisi verirse artık...

Kredi kartı ve ürün kullandığın bankalar kredi notu düşük dahi olsa esnek davranabiliyor. Tabi müşteri temsilcin ile arandaki diyaloğa da bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı