En korkutucu anılarınız neler?

1592991194130.png

Bu kadar çarpıldıktan sonra ileri de sıkıntı çıkmasa bari. İşte o zaman deliririm ben.

Tek yönlü yolda bisikletle giderken arkadan gelen römorklu traktöre yol vermek amaçlı yolun kenarında durmak. Tam traktör ve römork arasındayken ayağı pedaldan çekmeye çalışmak ve zincire sıkışan pantolon nedeniyle römork tekerinin önüne düşmek.

Sürücüye bağırmak ama sürücünün motor sesinden beni duymaması ve sürünerek teker gelene kadar kenara kaçabilmem. Viraj gibi bir yerde olduğumuzdan çok hızlı gitmiyordu. O an dedim buraya kadarmış (8 - 9 yaşında falandım)
Çok kötü bir olay olmalı. Bir de 8 yaşındayken yaşamışsınız.

Hocam tepkiniz ne oldu biz 3 tane köpek görsek direk fırlıyoruz ayı görsek herhalde uçarız.

Araba vardı pek sıkıntı olmaz dedik koşunca gaza yüklendik tabii 60 kmh hızla giden hayvan bu.

11-12 yaşlarındayken bir arkadaşımla gece parkta dolaşıyorduk ondan sonra kalın bir bağırma sesi geldi. Arkadaşım beni korkutmaya çalıştı sanmıştım, bir baktım önümde 10-12 tane göz parlıyor. Arkamıza bakmadan koşmaya başlamıştık, kalbim küt küt atıyordu. Ertesi sabah uyandığımda neredeyse tüm kaslarım tutulmuştu. 😀

Rüyamın birinde CS: GO'da eski Dust 2 haritasının içindeydim. Ölüm maçıydı. Elimde sadece Karambit vardı ve sallıyordum etrafa. B kapısının orada kutuların üstüne çıkan adam Revolver ile göğsüme ve karnıma sıktı. O zamanlar Revolver yeni çıkmıştı. Kan filan akmıyordu beyaz bir şey akıyordu göğsümden ve karnımdan. Aynı zamanda acıyı hissediyordum fena bir şekilde. Uyandığımda bir süre oralarım hala acıyordu. 😀
Aslında üstteki olayın benzerleri birçok kez oldu bana. Rüyamın birinde beni takip eden biri vardı arkamdan. En son arkamdan gelip kalbime bıçak darbesi atıp kaçmıştı. O günde aynı acıyı hissettim uyandığımda. 😀
Gerçek olarak ise duyabildiğim en şiddetli en güçlü gök gürültüsünün, sabah 6'da, beni uyandırmasıydı. Yer sallanıyordu bildiğin. 😀

Son düzenleme:
Her yiğidin yaşadığı bir şey bir de bunun yaşadıktan sonra onun hakkında konuşulunca çok değişik oluyorsun :(.
Cendere marşı eşliğinde gece operasyonlarına çıkmayı dene o zaman ihtimaller azalıyor.
Muhtemelen benimki de anneye yakalanmak.
Hemi de 2 defa :D.

Geri
Yukarı