En küçük olaylarda bile heyecanlanmak

Ardavvinchester

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben en saçma olaylarda bile bayağı heyecanlanıyorum. Mesela arkadaşlarımla buluşmaya giderken, bisiklet sürerken, yolda yürürken falan arada bir heyecanlanıyorum kalbim hızlı atıyor. Eskiden hiç böyle değildim. Beni ne, neden böyle yaptı anlamadım. Sizce bu sorunu nasıl aşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben en saçma olaylarda bile bayağı heyecanlanıyorum. Mesela arkadaşlarımla buluşmaya giderken, bisiklet sürerken, yolda yürürken falan arada bir heyecanlanıyorum kalbim hızlı atıyor. Eskiden hiç böyle değildim. Beni ne, neden böyle yaptı anlamadım. Sizce bu sorunu nasıl aşabilirim?
Hayattan daha fazla zevk alıyorsun işte, umarım böyle de devam eder. :)

Bu heyecan durumu bende de oluyordu, arada halen olur ama eskisi kadar yüksek derecede değil. Bazı ilaçlar ile dengeleme yapılabiliyor. İsim vermeyeceğim yönlendirme olmaması için. Bu durum zamanla artadabilir, azaladabilir. Ancak eğer, hayatınızı, huzurunuzu, engelleyecek noktaya geldiğini fark ettiyseniz veya o noktaya gelirse, nöroloji veya psikiyatriye hemen randevu almalısınız. Zaman geçtikçe rahatsız etme ihtimali yüksek çünkü.

Ayrıca, 2 günde bir, melisa çayı ve içine biraz sarı kantaron katıp, demleyip içebilirsiniz bir kupayla. Ya da papatya çayı olabilir.
Bitki çayları iyidir, öneririm. Özellikle, melisa ve sarı kantaronun tadı şahane. Biraz limon biraz bal. 🤗 öncelikle bunu 1 ay boyunca, 2 günde bir orta boy kupa bardak ile için, bakın, iyi geliyorsa devam edin arada içmeye. 1 ay sonra 1 hafta kadar ara verin, aynı durum devam ediyorsa, nöroloji veya psikiyatriye görünün.🙏🌸

Önerileriniz için teşekkür ederim. En yakın zamanda deneyeceğim. Umarım işe yarar. Önceden bu durumdan çok rahatsız olmuyordum ama şu son zamanlarda çok rahatsız olmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı