Çok küçük şeyleri bile kafaya takıyorum

Aynen, kafamızı başka şeylerle doldurmak hiç aklımıza gelmemişti çok sağ ol. Bu düşünceler istesen de kafandan gitmiyor ve tüm hayat enerjini sömürüyor. 3 4 yıldır bununla ilgili araştırma yapıyorum, bana gelip "herkes doktor olmuş" gibi genelleme yargılarda bulunamazsın çünkü büyük ihtimalle bu teşhisi bir psikologdan daha iyi koyarım. Buna ego dersin veya demezsin umurumda değil ama bunca senedir yaptığım araştırmalar boşa değildi.

Ne bu tavır ne bu kadar hırs yaptın? Anlamadım? 5 yıllık üniversite okuyan adamdan daha iyi bilecekmiş neyse gülmiyeceğim.

Onu atar atmadan düşünecektin.
Yapma ya, çok gücendim efendim oturup ağlıyorum şuan evimde. Bana dediğin umurumda bile değil ama saygılı olmayı öğreneceksin.

Arkadaş herkes doktor olmuş. Kafanızı başka şeyler ile doldurun dağıtın kafanızı atlatırsınız.
Gelip bana bunu yazıp bilmediğin konular hakkında konuşma. Sonra atar yapan ben oluyorum. Cidden yazık...

Yapma ya, çok gücendim efendim oturup ağlıyorum şu an evimde. Bana dediğin umurumda bile değil ama saygılı olmayı öğreneceksin.

Gelip bana bunu yazıp bilmediğin konular hakkında konuşma. Sonra atar yapan ben oluyorum. Cidden yazık...

Genelleme yapıyorum ve orada önerdiklerim konu sahibine canım üstüne alınmasın olur biter tamam mı yazmassan sevirim lütfen gereksiz bildirim görmek istemiyorum.

Genelleme yapıyorum ve orada önerdiklerim konu sahibine canım üstüne alınmasın olur biter tamam mı yazmassan sevirim lütfen gereksiz bildirim görmek istemiyorum.
"Yazmassam" sevinir misin? Kaç saattir atar yapmışım diye tutturan sen değilmişsin gibi bir de bana yazma diyorsun :D Gece gece ben de sizle tartışmaya çok meraklı değilim.

Geri
Yukarı