En nefret ettiğiniz insan tipleri

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Ben açıkçası aşırı boş yapan cahil olupda kendini mükemmel gibi gören herkese eşit şekilde davranmayan insan seçen kendini bir şey sanan laftan anlamayan sürekli trip atan laf sokan gereksiz yere küfür eden en çok da ana bacı karıştıran tipsiz tiplerden nefret ederim.

Sizinde sevmediginiz tipler elbet vardır diye düşünüyorum :D

Bencil, cinsiyetçi, umursamaz, zorla yaptıran ve ısrar eden insanları sevmiyorum ben.

Ben açıkçası aşırı boş yapan cahil olupda kendini mükemmel gibi gören herkese eşit şekilde davranmayan insan seçen kendini bir şey sanan laftan anlamayan sürekli trip atan laf sokan gereksiz yere küfür eden en çok da ana bacı karıştıran tipsiz tiplerden nefret ederim.

Sizinde sevmediginiz tipler elbet vardır diye düşünüyorum :D
Bir konuda çözülmesi gereken bi problem olduğunda konuyu geçiştirip tamam diyip kapatan insanlara çok sinir olurum. Yahu bunu çözmezsek neden başlatıyoruz tartışmayı. Neden kısa kesip gidiyorsun ki ? Bir de anlamadığım kızlar kesinlikle. Ne desem suç oluyor. Olumlu bir şeyde bir şey buluyor. Olumsuza direk kızıyor zaten. Mutlu olacağını düşündüğüm şeyi söylesem kızıyor , kızacağını düşündüğüm şeyi söylesem tepkisini anlayamıyorum. Kızları kesinlikle anlayamıyorum , nefret etmiyorum ama bazıları kendinden nefret ettiriyor bu tarz trip ve davranışlarla.

Anlamadığı konularda kesin konuşanlar en nefret ettiğim insan tipi.

Yeni konular

Geri
Yukarı