En rezil olduğunuz an

Bebek olduğum için kendini Polat Alemdar sanan bir çocuk tarafından enseme şaplak yiyorum her gün.

Arkadaşıma küfür etmiştim hoca da kendi üstüne alındı bakıştık sonra kaçtım. Bir diğer anım arkadaşıma oyun kısayollarını oyun diye göndermek olmuştu.

Dün bizim sitenin önünde açık bir alan var. Projeksiyonla yansıtmışlar, açık havada maç izliyoruz. TS- GS maçı :) (Trabzonsporluyum bu arada :D). O ara arkadaşa fotoğraf atacaktım, selfie çekiyordum, taaaaaak bir patladı flash sonra çok utandım. Orada 20-25 kişi vardı :).

Bi gün hiç unutmam. Isparta'da çok küçükken 6 yaşında falan annem kardeşimle bizi evin salonunda leğende yıkamıştı misafirlerin önünde . Köyden akrabalar gelmiş , 2 tane de kızları var biz yaşlarda, pipimize bakıp gülmüşlerdi, çok utanmıştım, ağlamıştık 😁 Şimdiki aklım olsa çıkarır sallardım , daha yakından bak diye. 😂

Dershanede hoca ders anlatırken yanlışlıkla geğirmişti. Kendimi tutamadan baya gülmüştüm. Arkadaşlarla yarılmıştık resmen. Rezillikten çok utanmıştım baya.
Yanlışlıkla geğirmemiştir o baya salmıştır sizi ailesi olarak gördüğü için çekinmemiştir 😃

Taşkent merkezde üniversitedeki arkadaşlarımla genelde jimnastik için kullanılan bir futbol sahasında maç oynama kararı almıştık. Akşam 7'de oraya gittik. 7'ye 7 oynuyoruz. Karşı takım felaket iyi. Hepsi de iyi arkadaşım fakat adil davranmamışlardı bu sefer. Bizim takım da iyi fakat bayağı fark var diyebilirim. Bizimkiler kaleye beni koydular. Neyse ilk başta acayip gittik. İlk yarı bittiğinde skor 4-1 idi. 5dk falan dinlenip çıktık. Ben bayağı rehavete kapılmıştım arkadaşlarla birlikte. Neyse ikinci yarı geldi, başladık adamlar daha ilk dakikasında golü çaktı. Böyle böyle tam maç berabere bitti derken bir gol daha gelmesin mi. Benim sıfat sirke satıyor zaten. Karşı takım bir atladı zafer sevinciyle. Ben şaka yaptıklarını biliyorum ama hepsi bir anda ezikler anlamına gelen "muloyimlar" diye bağırdı. Biz önce sustuk ama sonra gülmeye başladık. Ondan sonra karşı takımdan bir arkadaşım sahadan içeri giderken bana bir çelme taktı ben de yere düştüm. Düştüğüm yer de pimpis bir yer. Üstüm başım kirlendi hep. Yine güldük falan ama gerçekten bayağı utandım. Kesin daha utanılacak şeylerim de vardır ama daha 10 gün kadar öncesinde gerçekleşen bir olay olduğu için bunu anlattım.

Ya kücükken olmuştu utanıyorum o zamanlar ilk İngilizce ögreniyoruz tam hatırlamıyorum hocaya şunu mu yapacağız dedim bunu mu bunu daha cok seviyordum hoca şu dedi bende yanlışlıkla agzımdan m.therf...cker dedim hocaya herkes bana baktı o ara ne oldugunu anlamadım o kadar kücügüm ki nerede ögrendimi bilmiyorum evde abime sorunca utanmıştım kac yıl gecti hatırlamıyorum ama hala utanıyorum unutamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı