En rezil olduğunuz an

Verebileceğiniz bir taktik var mı acaba yakalanmamak için? Gerçi ben ev boş ve sessiz olunca yapıyorum😁
Harun kardeşim yolunda.

Benim de Discord açık kalmış, ablam da bilgisayarı açıp DC'u açınca iş yaptığım sunucuyu görmüş. Birde daha cumartesi günü okuldayken boğazımda su kaldı, birden güldüm ve her yere su fırladı. Ben dahil herkes güldü.

Aga neler yaşadın o an anlatır mısın çok meraklandım.

Geceydi, ben bizimkiler uyuyor sanıyordum. Peder şarj aletini benim odada unutmuş, birden girince afalladım bayağı. Yorganı çekmeye çalışıyorum falan, bir 30 saniye bakıştık. Sonra şarj aletini alıp gitti. Ben sabaha kadar uyumadım. Peder hiç bahsini açmadı, 1-2 hafta boyunca kaçtım ama hep. O gün bugündür kapıyı kitlerim. Sizlere de tavsiye ederim.

Futbolda bacağım sakatlanmıştı çok koşarsam üstüne basamiyordum sonra bende idareten Trabzonspor da ki nwakaeme gibi oynayayım dedim kanat oynuyorum o çok koşmuyor ya ondan sonra ilk 20 dakika 1 gol 1 asist ile oynuyordum çocuk tabanı ile girmişti basamadım üstüne yedek kulübesine oturdum herkes kronik sakat demişti utandırıcıydı sonra bende 2 ay sonraki turnuvaya yetiştim 6 maçta 23 gol 6 asist yaptım bu çok güzeldi işte.

Geri
Yukarı