En şanslı anınız nedir ?

Sorunsuz bir şekilde doğduğumuz an olabilir. Onun dışında bir defasında hoca sınavları okurken kendi sınav kağıdımı alıp hocanın arkasında tüm sorularımı değiştirip kağıdımı tekrar koymuştum. Acayip şekilde heyecanlıydım ama neyse ki hoca görmedi. 96 aldım.

En şanslı anlarımı hatırlamıyorum pek ama en şansız olduğum anlardan birisi, vizeden 40 alıp finalden 50 alıp CC ile dersi geçerim diye sevinirken DC'den kaldım, sonra o dersin bütüne girip 20 alıp FF ile kaldım, mükemmel bir şans daha böyle derslerle ilgili çok şansız anım var :(

Edit: En şanslı anım aklıma şimdi geldi :) 3 kişi bisiklete bindik ve bisikletin frenleri tutmuyordu bende en arkada duruyordum, dört yol ağzına geldik bende ayağımla tekerleğe ayağımı sürtüp bisikleti durdururken ayağım bisikletin tekerine girdi ve o kadar çok korkmuştum ki ayağımı çıkarmak için çırpınıp duruyordum, arkadaşlarım da beni kurtarmaya çalıştılar yine nafile, kalabalık başıma toplandı tam o esnada motorsiklet süren bir adam durdu, şansıma yanında alet çantası varmış anahtarla tekerleği komple söküp bacağımı kurtarmıştı belkide o adam olmasaydı şuan sol ayağım olmayabilirdi.

Son düzenleme:
Hayatımdaki en gereksiz insan sayesinde hayatıma girmiş en güzel insanı tanıdığım o gün, o dakika...

Hayatıma giren en özel insandı kuşkusuz ve yaşattıklarını bir daha yaşayamayacağıma eminim. Sonuç olarak hayatıma girişi çok güzeldi de hayatımdan çıkışı mahvetti beni. O gün, o dakika keşke hiç tanımasaymışım onu. Gerçi bu cümleleri yazarken bile 'Olur mu öyle şey?! Onu isterdin ki yine.' diyorum içimden kendime ama olsun; belki daha az yara açardık birbirimizde. :puro::puro:

Aklımda geçen yaşadığım bir olay var.
Bir otobüse binecektim saatte 1 kere geçiyordu. Onu kaçırırsam aktarmalı olarak gidebilirdim. Durağa hangi otobüs gelecek felan bakmadan evden çıktım. Durağa vardığım am otobüs geldi saniyesiyle yakaladım otobüsü. Bu da şanslı bir anımdır :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı