En utanç verici anınız nedir?

Bir keresinde de 1 litrelik kola aldım yolda bardağı düşürdüm agalara sordum içecekseniz alim bardakları diye yok aga var bizde kola dediler ben de 1 litre la 2.5 litre değil en fazla ne olabilir diye diktim diktiğim gibi bir abla kahkaha attı çok utandım ya bana bakıyordu sonra o da utandı ama :D tutamadı galiba kendini.

Hocam kola demeyin. Bir keresinde arkadaşla parkta cips kola yapıyorduk. Acayip iyi bir espri yaptı tam içerken. Gülmekten tüm kola ve asit ağzımdan girdi burnumdan çıktı :)

Dershane de 100 alanlara yemek ısmarlıyorlar dı bende 100 almıştım sınavdan bana verdiler parayı döner alacaktım dönerci şansımdan o gün kapalıymış sonraki gün alırım dedim sonra ben döneri aldım dershane de cips kola falan aldım sonra benim arkadaş parayı nereden buldun dedi gülerek sonra arkadaşım sağ olsun şakasına hocanın parasıyla aldık dedi bir baktık hoca önümüzde kahve içiyor hocayı her gördüğüm de yüzüne bakmaya utanıyorum (hoca şakasına söylediğini bilmiyor)

Sınıfta yankılanır bir sesle osurmuştum.

Ben de bundan çok korkuyorum osurursam teneffüste osuruyorum hep.

8. sınıfta matematik öğretmenime aşıktım. Okulda arkadaşlarımdan biriyle o öğretmen hakkında konuşurken aşık olduğumu söyledim, tam o sırada arkadaşım kaş göz yapınca arkama baktım... O günden beri kimseye başkası hakkında bir şeyden bahsetmiyorum, ne zaman bahsedecek olsam aklıma o gün arkamı döndüğümde 3 adım uzaktaki gülen matematik öğretmenimle göz göze gelip yerin dibine girmem aklıma geliyor ve susuyorum :D

Utancımdan sonraki birkaç hafta rapor alıp matematik dersi günlerinde okula gitmedim. Annem okula gidip durumu anlatınca öğretmenim eve gelip utanacak bir şey olmadığına beni ikna ettikten sonra tekrar gitmeye başladım. :)

Son düzenleme:
Bir ara arka 4'lü iken dersde iddiasına girmiştik beypazarı teklerim diye, tam diktim tepeme lıkır lıkır içiyorum arkadaşım komik bir yüz ifadesiyle bana bir döndü ağzımdaki tüm sodayı önümdeki kızlara püskürtmüştüm.

Bir tane İngilizce yarışması vardı bizde. 3 sınıf vardı 20 tane soru olacaktı. Bizden 6 kişi seçilmişti. İlk 3 kişiyle (bende dahilim)girdik ondan sonra diğer 2 sınıfıda geçtik. Sonra diğer üçlü ile girdik bunda da dahilim. Sonra gittikçe soruları bilememeye başladık(çünkü arkadaşlar çalışmamışlardı ve soru çözerken çok yavaşlardı süre 1 dakika idi her soru başına.)Bende onlarla uyum sağlayamadığım için kaybettik. Bana burada utandığım şey 1.likten 3.lüğe düşmemiz olmamızdı. Artı bir de ortalamamız o 2 diğer sınıftan yüksekti. Sonda yüzüm kızardı. Çok üzülmüştüm. Her aklıma geldiğimde yastığa vuruyorum kafamı.

Geri
Yukarı