En şanslı anınız nedir ?

Bir gün bayağı içmiştim. Eve de yürüyerek gitmeyi planladım ve şarjım bitti. O sırada durağın yanındaydım ve bir baktım eshot durdu ve binip eve gitmiştim. Muazzam bir andı ya :D

Şanslı anım yok ama istersen şansız anılarımdan bahsedeyim, onları say say bitmez.
Ahahah :D Benim de çok şanssız anım var :D Zaten başıma gelen bu olay tam ... şansı.

Şanslı bi anım olmadı, sanırım kendi şansımızı kendimiz yaratmalıyız, ne dersin ? ( Onuda biz yapalım..)
Doğru lafa doğru :)

Fen sınavında 20 sorunun 17 tanesini sınıfın en çalışkanından kopya çekerken yakalanmamak :D. Bugün oldu sınıfın en çalışkanı kankam :D, kesin 95 aldım.
:D
İyi de kopya çekmeyin bence :)

İnsanların gerçek yüzlerini gördüğüm gün, benim en şanslı olduğum gündü sanırım.
Aynen öyle. Şu anki insanların çoğundan resmen nefret ediyorum. Yok bir kavgada suçunu söylediğinizde, o olayda direk sana suç atmaya çalışır, yok şakasına bir şey dediğinizde direk laf söyler, yok arkadaşınla konuşurken, yanındaki laf atarmışçasına "Çok komik" der. Sonra laf sokunca yediremez, laf sokamadığı için laf atar. Sonra da biz suçluymuşuz gibi muamele görürüz. Yüzsüzlerden de nefret ederim. Derste sürekli sataşır laf söyler, sonra konuşmaya başlar. Benim kimseye zararım yok, kimseye sataşmam. Bende mi bir şey var insanlar mı böyle çözemedim. Onu çözdüğüm an benim de en şanslı günüm olacak...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı