En sevdiğiniz God of War oyunu nedir?

En sevdiğiniz God of War oyunu.

• God of War ( 2005 )

Oy: 2 2,6%
  • God of War II

Oy: 12 15,8%
  • God of War: Betrayal

Oy: 1 1,3%
  • God of War: Chains of Olympus

Oy: 1 1,3%
  • God of War III

Oy: 24 31,6%
  • God of War: Ghost of Sparta

Oy: 4 5,3%
  • God of War: Ascension

Oy: 2 2,6%
  • God of War ( 2018 )

Oy: 43 56,6%

• Oy verenlerin toplamı
    76

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar, size 2 tane oy hakkı sunuyorum dostlar. En sevdiğiniz 2 God of War oyunu oylayıp ardından sebebini yorum vasıtasıyla yapmanızı istiyorum.

Edit:

God of War II
: 2007 yılında göre yapılmış en iyi God of War oyunu bence. '' Special Weapons '' mekaniğini kendi serisinde ilk defa bu oyunda çeşitlendirerek geliştirmişlerdi.

God of War: Ascension: Kombo mekaniğinin en iyi çalıştığı oyun elbette Ascension. Elemental effectlerin yanında item mekaniği de bu oyunda vurgulanmıştır.

Ekstradan şunu da belirteyim: '' Soundtrack '' konusunda en iyi oyun KESİNLİKLE God of War ( 2005 )'tir.

Selamlar, size 2 tane oy hakkı sunuyorum dostlar. En sevdiğiniz 2 God of War oyunu oylayıp ardından sebebini yorum vasıtasıyla yapmanızı istiyorum.

edit:

God of War II
: 2007 yılında göre yapılmış en iyi God of War oyunu bence. " Special weapons " mekaniğini kendi serisinde ilk defa bu oyunda çeşitlendirerek geliştirmişlerdi.

God of War: Ascension: kombo mekaniğinin en iyi çalıştığı oyun elbette ascension. Elemental effectlerin yanında item mekaniği de bu oyunda vurgulanmıştır.

Ekstradan şunu da belirteyim: " Soundtrack " konusunda en iyi oyun kesinlikle God of War ( 2005 )'tir.

Ghost of sparta tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı