En sevdiğiniz spor dalı ve kazandığınız başarılar

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Şu anda severek yaptığınız veya yapmayı düşündüğünüz spor dalı hangisi? Mesela yapacağım en son şey okçuluğu bırakmak olur çünkü çok çalıştım ve evde birkaç tane madalya var ama en resmisi 30 Ağustos Bursa'da girdiğim Türkiye çapındaki yarışma. Takım makaralı erkekte 2. Oldu. Özellikle @Jira senden cevap bekliyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Web tasarımı okuyan obezin tekiydim ta ki fitness ile tanışana kadar, %37 Yağ oranından %16'ya düştüm 1 Yıl içinde 0 deri sarkması. Şuan da Besyo okuyorum hedefim antrenör olmak ondan sonra ise diyetetik okuyacağım. 1 Yıl içinde okunup araştırılacak ne varsa elimden geldiğince araştırdım kitaplar aldım, araştırmaya da devam ediyorum.

Futbolda arka arkaya 2 yıl şirketler ligi şampiyonluğu. (Tekirdağ Bölge 2017-2018, 2018-2019)
Ve yine şirketler liginde 2017-2018 yılı gol krallığı. 2018-2019 yılında defansa kapandım 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı