En Ucuz Fiat Egea 303 bin 900 TL Oldu!

Devlete 2 tane alıyorsun bu arada. Dolar ve euro kurunu düşününce fiyatlar normal geliyor. Bir de vergi durumu var işte. Gerçi yakıt fiyatları bu haldeyken evinizin önünde sadece süs olarak durur.

Reno tarafı Fiat'tan daha kötü.

Renault tarafındaki araçlarda Allah'ın plastik davlumbazı bile yok. Direkt sacı ortada. Zaten demir alaşımı berbat. Kullanılmadan sokakta 2 ay beklesin çürümeye başlar çok net.

Tepki göstermek bu kadar zor olmamalı. Böyle diyoruz ama bazı insanlar bayide araba bırakmıyor para kazanacağım diye. Arz-talep meselesinden de uçup gidiyor. 1 hafta arabalarda kontağı kapatsak benzin düşecek. Kim kapatıyor ki? Daha dün 23:00 sularında Çeşme otobanından Konak istikametine gidiyoruz inanılmaz derece de trafik var. Otobanda bu saatte deli gibi trafik inanabiliyor musunuz? Ha bir de böyle laf edip hala kendi çapında kalan var. Çık yap eleştirini bir şeyleri değiştirmeye çalış.

Tek yapılması gereken bir süre bekleyip araba almamak. Bu sayede hem 2. el düşer hem de sıfır fiyatlarda devlet satış yapamayınca bir şeyler yapmaya başlar. 2. eli sıfırından daha pahalı olan otomobil mi olur yahu?

Forumda hiç Egea kullanan var mı? Bu araba gerçekten teneke mi?
1.3 ve 1.6 multijet gördüm, araştırdım, ehliyetim olmamasına rağmen birkaç kez sürdüm. Fiyatına göre Türkiye şartlarına göre gayet iyi araba. Özellikle 1.6 multijet olanı çok güzel gidiyor. 1.3 multijette çok ekonomik. Benzinlilerinden 1.4 Egea Cross'a binme şansım oldu araba resmen gitmiyordu şarıl şarıl 10-11 litre benzin çekmesine rağmen. 1.4 sedan Egea'ya da bindim o daha da rezildi. Kısacası dizel Egea alınabilir ama bu paralara değil. Benzinliden her türlü uzak durmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı