En üzgün bilgisayar bileşeni nedir?

DVD-ROM'dur. Old'lar bilirler, rocco lolipopu DVD-ROM'a yapıştırıp yalayıp duruyorlardı. Bir de bunu reklam diye TV'lerde yayınlıyorlardı. Ulan ne kafalar geldi geçti bu TV aleminde.

CD çekmecesine koydukları lolipopu aç kapa yaparak yalıyolardı, düşünmesi bile saçma.
Birinin elinde kumanda vardı, durmadan aç kapa yapıp lolipopu ile geri yapıyordu. Ah bir bulabilsem o reklam videosunu xD.

DVD-ROM'dur. Old'lar bilirler, rocco lolipopu DVD-ROM'a yapıştırıp yalayıp duruyorlardı. Bir de bunu reklam diye TV'lerde yayınlıyorlardı. Ulan ne kafalar geldi geçti bu TV aleminde.

CD çekmecesine koydukları lolipopu aç kapa yaparak yalıyolardı, düşünmesi bile saçma.
Birinin elinde kumanda vardı, durmadan aç kapa yapıp lolipopu ile geri yapıyordu. Ah bir bulabilsem o reklam videosunu xD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimalle ekran kartım ve RAM'lerim. Çok fazla oyun oynadığım için ekran kartımın yorulduğunu düşünüyorum. Bir de arkada çok fazla program açık bırakıyorum genelde. Bu yüzden RAM'lerim de yoruluyor olabilir. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı