En utanç verici anınız

uwu emrw kun

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
En utanç verici anınız? Ben başlıyorum.
Özel okul için indirim sınavına (bursluluk sınavı diye geçiyor sanırım) girmiştim ama o gün sabah karnım ağrıyordu anneme gitmeyeyim falan demiştim ama gitmiştim neyse, ilk ben bitirmiştim sınavı ama tuvalete gitmek için aceleyle soruları çözmüştüm. Tam çıkacağım hocaya teslim ettim kağıdı telefonumu aldım falan kapıdan çıkıyorum arkamdan "zort" diye bir ses geldi test yapan herkes bana bakıyordu birkaç kişi bana gülüyordu. Ben koşarak kaçtım o andan sonra.

Küçükken arkadaşımla konuşuyordum. Kızdı ama kız arkadaşım değildi. Annem o sırada bana, "Oğlum çişini yaptın mı?" dedi ve utançtan yerin dibine girdim.

Arkadaşımla sürekli kafeler gidiyorduk ama o zamanlar arkadaşım tam bir mal sürekli bana kızlara gidip telefonunu alsana falan yapıyor bir gün çok iyi kızlar geldi kızlar bizi kesiyor falan sonra arkadaşım aynısı yaptı yanlarına gittim ama kızlar avrupalıymış dilini tam anlamadım o zaman yerin dibine girmiştim bana güldüler hatta onlarla konuşamayınca.

En utanç verici anınız? Ben başlıyorum.
Özel okul için indirim sınavına (bursluluk sınavı diye geçiyor sanırım) girmiştim ama o gün sabah karnım ağrıyordu anneme gitmeyeyim falan demiştim ama gitmiştim neyse, ilk ben bitirmiştim sınavı ama tuvalete gitmek için aceleyle soruları çözmüştüm. Tam çıkacağım hocaya teslim ettim kağıdı telefonumu aldım falan kapıdan çıkıyorum arkamdan "zort" diye bir ses geldi test yapan herkes bana bakıyordu birkaç kişi bana gülüyordu. Ben koşarak kaçtım o andan sonra.
Hocam sorması ayıptır burs aldınız mı? Aldıysanız o okula mı gidiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı