En utanç verici anınız

Bir keresinde biz arkadaşlarla arabalara yaslanmış konuşuyorduk, onlar 3 kişi bir arabaya bende bir arabaya karşılıklı konuşuyorduk işte sonra yoruldum ayakta durmaktan arabanın kabutuna oturim dedim oturdum sonra bir korna sesi meğer arabanın içinde adam varmış karısıyla. Tüm mahallede balkondan asağıya bakıyor arkadaşlarımda bir gülüyor! Asla unutmam çok utanmıştım 😣

Benim için değil, arkadaşım için utanç verici ama anlatayım.
4-5 yıl önce okul bahçesinde basketbol oynuyorduk 6 kişi. Top bana geldiğinde okulun dışına atmıştım yanlışlıkla. Güldük falan biraz. Sonra gittik iki kişi topu almaya. Bahçeden çıkış kapısına doğru giden merdivenden indik ve güvenliğe durumu anlattık. Çıkmamıza izin verdi ve okuldan dışarı çıktık.
Bizim okulun etrafını polisler koruyordu, ellerinde silahlarla nöbet falan tutuyorlardı. Şansımıza top tam da arkalarına düşmüştü. Bizi görünce yanlarına çağırdılar. Benim arkadaş o sırada panik yaptı ve kaçmaya başladı. Polisler de panik oldu, kovalayıp yakaladılar çocuğu. Ben bayağı gülmüştüm. Sonra durumu açıklamıştım polislere, topu alıp geri dönmüştük.

Birkeresinde okuldan çıkarken bir kızın göğüsüne kafa atmıştım.
Ve böyle bir sürü olay yaşadım tabii hepsinde sıfatım böyle idi.
bruhflix.jpg
(Hikayeler gerçek ama kızlar bir afallerken, benim zerre umurumda olmaması ve çantamı toplamaya devam etmem komik. Kızlardan hiçbir zaman çekinmememle bilirim kendimi)

Yeni konular

Geri
Yukarı