En utanç verici anınız neydi?

DivineTitan

Picopat
Yer
Antalya
İnsanların bu tür anılarını okumak zevkli geliyor. Porçay seriyi devam ettirmiyor gibi zaten. En utanç verici anınız neydi? Bu arada benimkini de araya katayım:7.sınıftayken matematik dersinde hoca tahtayı silmek için kaldırmıştı beni. Silerken ********** senin neyin oluyor demişti. Ben o kadar manyaktım ki hocam ben öyle şeylere çok dikkat etmiyorum ya demiştim. Tüm sınıf bana bakıyordu muhtemelen ve hocada şaşırmış bir şekilde bana baka kalmıştı. Hiçbir şey demişti iyi ki. Sonra sırama oturdum devamı yok. En utanç vericisi değildir ama en utandıklarımdan birisidir herhalde.

Son düzenleme:
İnsanların bu tür anılarını okumak zevkli geliyor. Porçay seriyi devam ettirmiyor gibi zaten. En utanç verici anınız neydi? Bu arada benimkini de araya katayım:7.sınıftayken matematik dersinde hoca tahtayı silmek için kaldırmıştı beni. Silerken ********** senin neyin oluyor demişti. Ben o kadar manyaktım ki hocam ben öyle şeylere çok dikkat etmiyorum ya demiştim. Tüm sınıf bana bakıyordu muhtemelen ve hocada şaşırmış bir şekilde bana baka kalmıştı. Hiçbir şey demişti iyi ki. Sonra sırama oturdum devamı yok. En utanç vericisi değildir ama en uyandığımi anılardan birisidir herhalde.

Hocam demek ıstedıgınız tam anlasılmadı bıraz daha acıklar mısınız? Bu arda sansur bıraz gereksız olmus. Ama yine de sızın kararınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı