En utanç verici anınız

Birkeresinde okuldan çıkarken bir kızın göğsüne kafa atmıştım.
Ve böyle bir sürü olay yaşadım tabii hepsinde sıfatım böyle idi.
(Hikayeler gerçek ama kızlar bir afallerken, benim zerre umurumda olmaması ve çantamı toplamaya devam etmem komik. Kızlardan hiçbir zaman çekinmememlebilirim kendimi)

Hocam bu utanç verici değil bence :d (!)

Hocam bu utanç verici değil bence :d (!)
Değişir hocam.
Ama daha saçma yeni olaylarım oldu, kızın tekini Disney prensesi gibi kucağıma aldım gezdirdim sınıfta.
Benden hoşlanan kıza sövdüm birde.
Akıllandım mı? Hayır, çapkın değilim ama değişik bir tipim işte. Doğduğumdan beri sap olmama şaşınmamalı.
:D

Okulda resim dersi için başka bir sınıfa gidiyorduk. Sınıf kilitli, hocayı bekliyoruz ve kapıyı açmasını bekliyoruz. Neyse hoca gelmedi, bende sıkıldım. Dedim etrafa bakayım ne var ne yok. Sonra yangın merdivenleri kapısını gördüm. Açtım ve bir anda alarm çalmaya başladı. Herkes bana baktı çok utandım. Sonra müdür geldi kapıyı kapattı. Kim açtı bu kapıyı dedi. Kimse bir şey demedi. Müdürde sonra ben kameradan bakarım dedi gitti. Sonra ben bir korkmuşum var ya :D. Baktım arkadaşlarım bir şey olmaz diye teselli etmeye başladı. Ama sonra bir şey olmadı. O gün çok utanmıştım gerçekten.

O kızı bir daha gördün mü?
Kız 4 yıl sonra benden hoşlandığını söylemişti, yani görüşüyorduk diyebilirim. 10 yaşındaydık zaten unutulacak şeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı