En utandığınız okul anısı

Endless Kaan

Hectopat
Katılım
26 Şubat 2020
Mesajlar
3.736
Makaleler
6
Çözümler
31
Yer
C:\Windows
Şimdi

o kız ne yapıyor?
Okullar bize kapalı olduğu için çok görmedim o kızı. Bizim sınıfta değil.
Din dersinde bir öğrenci metin okurken tutamadım ossurdum, sonrasında ise de normalmiş gibi devam ettim :).
:D.
Yıl 2012 bir kıza aşığım ama kız için ölüyorum o derece. Kendisi çocukluk aşkım ama platonik. Bir gün tenefüsteyiz arkadaşım beni gaza getiriyor, git konuş falan falan. Bende o zamanlar çok utanganç biriyim. Arkadaşla kızın yanına gittik, sonra sohbetin ortasında çöktüm yere seni çok seviyorum, benimle çıkar mısın? Dedim. Daha sonrasında bir terslemiş, nevrim döndü. Herkes de bana bakıyor tip tip. Bu da böyle bir anımdı.
 

SALOOWEN

Centipat
Katılım
7 Ocak 2021
Mesajlar
2.997
Makaleler
10
Çözümler
14
Yer
de_dust2
Yav şimdi aklıma geldi. Bi kıza seni seviyorum diye not vermiştim. Ama “bu notu sana arkadaşım verdi” demiştim. Oda inanmıştı. Veya inanamış gibi yaptı. Hala aklıma gelince utanıyorum. İlkokul zamanları...
 

jisoolover46

Femtopat
Katılım
31 Mart 2021
Mesajlar
1
Annemin beni rehberine bir kavga sonucu hain pislik diye kaydetmesi ve benim numaramı WhatsApp'tan isminimi değiştirmeden koç hocama atması sonucu hocamın beni direk kaydetmesi ve bunun üstünden 1 ayın geçmesi hocanın bir gün bana deneme netlerimin SS ini atarken yazdığım tamam hocam yazısıyla üstte ismimin hain pislik olarak kaydedildiğimi anlamam ve hocanında bunu fark etmesi bana annen öyle kaydetmiş sanırım demesi kadar utanç verici bir şey yaşamadım yaşayamamda. (baya garip yazdım)
 
Yukarı