En utandığınız okul anısı

Almancadan 25 almıştım. Hoca sınıfta ki herkesin notlarına whatsapp grubuna atmıştı.(Haliyle herkes görmüştü notu.)

Benim değil ama ortakulda yıl sonu müzik etkinliğinde bir kız herkesin önünde detone olmuştu şarkı berbat oldu herkes gülmüştü . Orda o kız yerine utanmıştım

Şu durumun benzerini "b" harfi ile yaşamıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak düz yazı ile el yazısını karıştırarak yazıyordum. Lise'ye geldim hala öyleyim. Mesela, Elma yazmam gerekirken;
1.png
lma yazıyorum.

Okulda futbol topunu derste şişireyim derken osurmuştum en üzücü tarafı ise yanımdaki iki arkadaş gülmekten duramamıştı ve o sırada tek gülmeyen bendim ve sıramız tam hocanın önündeydi o koskoca borozan gibi sesi hoca nasıl duymadı ona hayret ederim tabii 1 hafta boyunca utancımdan duramamıştım.

Hangisini anlatayayım, bilemedim. Lise son sınıfta, defterimi bir kıza verdim. Ödevi yapmamıştı ve benim defterimden bakarak kopyala yaz yaptı. Ödev yapmaya başladı sınıfta. Sınıf arkadaşım olan kız geldi ve defterini alabilir miyim diye sordu. O da ödevini yapmamış. Defterimi alan x adlı kişiye sor dedim. Sonra birden kavga çıktı. Bir defter için, bu arada. Kavga bayağı büyüdü. Sonra resim öğretmeni geldi derse. Ne oldu, diye sordu. Sonra öğretmen bana gülerek hep senin yüzünden olmuş dedi. Çok utandım. Hep o iki kızın yüzünden oldu. Siz, siz olun kimseye defterinizi vermeyin. Suçlusu siz olursunuz.

Geri
Yukarı